بررسی

آماری جالب از تعداد اپلیکیشن های اپ استور

بر اساس دادهایی که از طرف شرکت تحلیلی Sensor Tower منتشر شده است ،تعداد اپلیکیشن های اپ استور تا سال ۲۰۲۰ از مرز ۵ میلیون میگذرد.این در حالی است که چندی پیش اپل اعلام کرده بود تعداد اپلیکیشن های اپ استور حدود ۲ میلیون میباشد.با گیگ نیوز همراه باشید.

 در نظر بسیاری از کاربران ۲ میلیون اپلیکیشن رقم بالایی است اما جالب است که در تحلیل اپل آماده است که تا پایان ۲۰۱۶، این رقم می تواند تا ۲٫۹۳ میلیون افزایش یابد و در انتهای سال ۲۰۱۷ نیز اپ استور ۳٫۶ میلیون اپلیکیشن روی خود خواهد داشت.کمپانی Sensor Tower هم که معتقد است تا پایان سال ۲۰۱۶ این رقم به ۵٫۶ میلیون خواهد رسید.

 سهم بزرگی از این تعداد اپلیکیشن ها را ،بازی ها تشکیل میدهند. با بررسی داده های ماه مه ۲۰۱۶، سنسور تاور به این نتیجه رسید که از ۴۸۲۳۱ اپلیکیشن جدید، ۴۳ درصد بازی ها هستند.دومین مجموعه پرطرفدار در بین اپلیکیشنها ،مجموعه اپلیکیشن های آموزشی میباشد که با این حال تنها ۵ درصد از کل اپ استور را به خود اختصاص داده است.

 حجم زیاد اپلیکیشن ها و تنوع در مجموعه های مختلف مطمئنا برای کاربران جذاب است اما مشکل اصلی که در این زمینه وجود دارد این میباشد که با افزایش اپلیکیشن ها ،جست و جوی برای پیدا کردن اپ مورد نیاز کمی دشوارتر میشود و اپل باید سیاست های جدیدی در جست و جوی اپلیکیشن ها در نظر بگیرد که از سردرگمی کاربران جلوگیری کند.

app-store-2020-games

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا