گیگ نیوز

آماری جالب از تعداد اپلیکیشن های اپ استور - گیگ نیوز
Categories

آماری جالب از تعداد اپلیکیشن های اپ استور

بر اساس دادهایی که از طرف شرکت تحلیلی Sensor Tower منتشر شده است ،تعداد اپلیکیشن های اپ استور تا سال 2020 از مرز 5 میلیون میگذرد.این در حالی است که چندی پیش اپل اعلام کرده بود تعداد اپلیکیشن های اپ استور حدود 2 میلیون میباشد.با گیگ نیوز همراه باشید.

 در نظر بسیاری از کاربران 2 میلیون اپلیکیشن رقم بالایی است اما جالب است که در تحلیل اپل آماده است که تا پایان 2016، این رقم می تواند تا 2.93 میلیون افزایش یابد و در انتهای سال 2017 نیز اپ استور 3.6 میلیون اپلیکیشن روی خود خواهد داشت.کمپانی Sensor Tower هم که معتقد است تا پایان سال 2016 این رقم به 5.6 میلیون خواهد رسید.

 سهم بزرگی از این تعداد اپلیکیشن ها را ،بازی ها تشکیل میدهند. با بررسی داده های ماه مه 2016، سنسور تاور به این نتیجه رسید که از 48231 اپلیکیشن جدید، 43 درصد بازی ها هستند.دومین مجموعه پرطرفدار در بین اپلیکیشنها ،مجموعه اپلیکیشن های آموزشی میباشد که با این حال تنها 5 درصد از کل اپ استور را به خود اختصاص داده است.

 حجم زیاد اپلیکیشن ها و تنوع در مجموعه های مختلف مطمئنا برای کاربران جذاب است اما مشکل اصلی که در این زمینه وجود دارد این میباشد که با افزایش اپلیکیشن ها ،جست و جوی برای پیدا کردن اپ مورد نیاز کمی دشوارتر میشود و اپل باید سیاست های جدیدی در جست و جوی اپلیکیشن ها در نظر بگیرد که از سردرگمی کاربران جلوگیری کند.

app-store-2020-games

منبع:phonearena

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>