نرم افزار

Snapseed اپلیکیشن حرفه ای ویرایش عکس +دانلود

ویرایشگر حرفه ای عکس  Snapseed 2.9 نسخه جدیدی همراه با قابلیت های جدیدی برای دو پلتفرم منتشر کرده است.مهمترین تغییرات در پلتفرم iOS پشتیبانی از تصاویر RAW در اپ iOS و همچنین ابزار تنظیمات روشنایی برای نسخه اندروید اشاره کرد.

 Snapseed مجموعه‌ی کاملی از اصلی‌ترین ابزارهای ویرایش عکس را کنار هم جمع کرده و رابط کاربری ساده کار با آن را برای تمام عکاسان از حرفه‌ای تا مبتدی لذت‌بخش می‌کند ،تمامی این ابزارها برای   برای تصاویر RAW در پلتفرم iOS هم قابل استفاده هستند .  محیط  Snapseed کاملاً مدرن و کاربردی طراحی شده است. هنگامی که وارد محیط برنامه می‌شود بدون کم‌ترین سردرگمی می‌توانید ابزارهای مورد نیاز خود را یافته و با بهره‌گیری از ویژگی‌های لمسی نمایشگر  تغییرات دلخواه را اعمال کرده و میزان شدت این تغییرات را نیز تحت مدیریت و کنترل خود داشته باشید. در این نسخه جدید میتوان به یکسری ابزارهای جدیدی مانند تنظیمات شدت و کیفیت رنگ، کنترل سایه ها، اکسپوژر (از منفی چهار تا چهار) و گرمای رنگ (از ۱۷۰۰ تا ۸۰۰۰ درجه کلوین) اشاره کرد.

نکته قابل توجه این می باشد که کاربران می توانند تصاویر RAW را به صورت JPG  ذخیره کنند و یا اینکه با استفاده از سیستم فشرده سازی جدید اپ از آن ها خروجی های PNG بدون کوچک ترین افت کیفیت تحویل بگیرند. همچنین “Face” ابزار جدیدی است که گوگل برای کمک به فوکوس بیشتر روی چهره ها در تصاویر به آخرین نسخه Snapseed اضافه نموده است.

در اسن نسخه رابط کاربری بسیار بهبود پیدا کرده است و بسیاری از با گ های آن نیز برطرف شده است. نسخه جدید اپ برای هر دو پلتفرم نیز منتشر شده است که از طریق لینک های زیر امکان دانلود وجود دارد.

 

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا