آموزش

مکالمات و عکس های حذف شده از تلگرام را بازیابی کنید

اگر عکس یا مکالمه ای در تلگرام به اشتباه پاک کرده اید، نگران نباشید! به سادگی آن ها را برگردانید.با ما همراه شوید.

بازیابی عکس ها

روش اول:

به دنبال پوشه Telegram Images باشید. این پوشه یا در حافظه داخلی گوشی شما و یا در کارت حافظه جانبی ذخیره شده است. اگر به هر دلیلی این عکس ها را شخصا در مکالمات تلگرام خود پاک کرده اید، مطمئن باشید که این تصاویر از این پوشه حذف نمی شوند.

روش دوم:

به پوشه Cache تلگرام دسترسی پیدا کنید. برای این کار کافی است به وسیله یک یک نرم افزار مدیریت فایل به کارت حافظه گوشی خود مراجعه کنید. در اینجا ما از ES Explorer File manager استفاده کرده ایم. سپس مسیر زیر را طی کنید:

Android —> data —>org.telegram —>cache

es-file-manager

android-data

org-telegram-folder

cachetelegram

در این پوشه تمام عکس هایی که در تلگرام پاک شده اند مشاهده می شود.

بازیابی مکالمات

همانطور که مشاهده کردید روش های بالا برای برگرداندن عکس های حذف شده هستند. حال اگر خواسته باشید مکالمه ی حذف شده ای را بازگردانی کنید کافی است از نرم‌افزار EaseUS MobiSaver استفاده کنید. اول این نرم افزار را دانلود و نصب کنید.

easeus-mobisaver-1

سپس گوشی اندرویدی خود را به کامپیوتر متصل کرده و برنامه را اجرا کنید.با کلیک بر روی Start فرایند شناسایی دستگاه اندرویدی شما آغاز می شود. این نرم افزار ابتدا روت بودن گوشی را بررسی می کند و سپس فایل هایی که امکان بازیابی آن ها وجود دارد را به شما نمایش می دهد. در انتها با کلیک بر روی Recover فایل های مورد نظر را روی کامپیوتر ذخیره کنید.

easeus-mobisaver-2

منبع: بروزرسانی

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا