دسته‌بندی نشده

بیش از ۱۱ میلیارد دانلود از پلی استور گوگل

 

در حال حاضر  پلی استور گوگل دارای بیش از ۲ میلیون اپلیکیشن میباشد.کخ تمامی کاربران اندروید میتوانند به راحتی اپلیکیشن ها را برای اسمارت فون خود دانلود کنند . در طول ۶ سالی که از معرفی این پلی استور میگذرد پیشرفت های زیادی داشته است و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

در سال های گذشته مارکت اندروید مکانی برای دانلود اپلیکیشن ها بود که دارای فقط ۳۰ هزار اپلیکیشن بود. بر اساس گزارشاتی که منتشر شده است در ۳ ماه اول سال ۲۰۱۶ حدود ۱۱ میلیارد دانلود از پلی استور صورت گرفته است که نسبت به ۳ماه مشابه در سال گذشته حدود ۶٫۷ درصد افزایش داشته است.

در بین بسته بندی های انجام شده در استور  تعداد بازی ها حدود ۵ برابر بیشتر از دیگر برنامه ها میباشد اما رشد ۱۰ درصدی در ۳ ماه اول داشته است. اما دسته مربوط به اپلیکیشن های عکاسی رشدی ۲۰ درصدی داشته است. به طور کلی در صدر این لیست شبکه های اجتماعی میباشد که بیشترین دانلود را در طی این مدت به خود اختصاص داده است . شبکه های اجتماعی مانند Facebook Messenger, Facebook و Snapchat  سه رتبه اول از نظر تعداد دانلود را به خود اختصاص داده اند. برنامه هی محبوب دیگر از جمله Candy Crush  – Jelly Saga وPandora وInstagram در رده های بعدی قرار گرفته اند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا