اندروید

اندروید ۷ برای Xperia XZ منتشر شد

در ادامه آغاز انتشار اندروید ۷ برای گوشی‌های سونی، پرچمدار این شرکت، اکسپریا ایکس زد نیز جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید را دریافت کرد.

محصولات مورد بحث

Sony Xperia XZ

یک روز پس از انتشار رسمی اندروید ۷ برای Xperia X Performance، جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید برای پرچمدار سونی، Xperia XZ، نیز منتشر شد.

بر اساس اطلاعاتی فاش شده قبلی، از برنامه به‌روزرسانی گوشی‌های اکسپریا، انتظار داشتیم اکسپریا ایکس زد یک ماه زودتر آپدیت اندروید نوقا را دریافت کند. در این به‌روزرسانی ویژگی‌هایی همچون استفاده هم‌زمان از دو اپلیکیشن، بهبود مصرف باتری در حالت استندبای و تغییرات نوار نوتیفیکیشن‌ها اضافه شده است ضمن اینکه سونی هم امکانات بیشتری به قسمت دوربین گوشی افزوده است و برنامه‌های پیش‌فرض این شرکت نیز بهبودهایی به خود دیده‌اند.

مثل همه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری کاربران نسخه جدید اندروید را به صورت OTA دریافت خواهند کرد بنابراین مشخص نیست در چه بازه زمانی این آپدیت به دست همه دارندگان اکسپریا ایکس زد برسد اما شما می‌توانید با رفتن به تنظیمات دستگاه از قسمت About Device گزینه Software Updates را انتخاب کنید و ببین برای آپدیت کردن نوبت به گوشی شما رسیده است یا خیر.

gsm

اندروید ۷ برای Xperia XZ منتشر شد
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا