آموزش

آموزش تصویری تغییر آدرس ایمیل اپل آیدی

یکی از محصولات برند اپل هستید، حتما می دانید که برای استفاده بهتر از دستگاه و قابلیت های آن نیاز است تا حتما یک Apple ID ساخته و در دستگاه خود سینک کنید. در واقع اپل آیدی (به انگلیسی: Apple ID) یک حساب کاربری در سایت اپل است که به شما امکان ثبت سفارش، دانلود نرم افزار، آپدیت نرم افزار، بک اپ گیری از اطلاعات، محافظت از دستگاه و … را می دهد.

شاید این سوال برای شما  پیش بیاید که می توان علاوه بر تغییر رمز عبور اپل آیدی، ایمیل Apple ID خود را نیز تغییر دهیم؟ پاسخ این سوال مثبت است. شما با استفاده از گزینه ای که در صفحه کاربری اپل موجود است می توانید ایمیل اپل آیدی خود را تغییر دهید. همچنین بایستی بدانید که با این کار تمامی اطلاعات آپل آیدی و اطلاعات آیکلود و … به ایمیل جدید منتقل می شود.

در آموزش امروز تصمیم داریم نحوه تغییر آدرس ایمیل Apple ID را با استفاده.از وب سایت اپل به شما کاربران سایت گیگ نیوز آموزش دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

۱- ابتدا مرورگر Safari را بر روی آیفون، آیپد یا مک بوک خود اجرا کنید.

۲- به آدرس appleid.apple.com مراجعه کنید.

۳- مشخصات اپل آیدی خود را وارد کرده و به حساب اپل خود متصل شوید.

۴- از بخش Account گزینه Edit را انتخاب کنید.

۵- سپس گزینه Change Email Address را انتخاب کنید.

۶- اکنون پنجره ای با عنوان new email address برای شما باز خواهد شد که در آن می بایست ایمیل جدید را وارد کرده و سپس Continue را انتخاب کنید.

نکته: اگر خطایی با عنوان This email address is already in use with an other Apple Id را مشاهده نمودید، این بدین معناست که ایمیل وارد شده قبلا به عنوان اپل ایدی انتخاب شده است. پس می بایست یک ایمیل دیگر وارد کنید.

۷- گاهی اوقات ممکن است که اپل از شما دو سوال امنیتی ای که در هنگام ساخت اپل آیدی وارد کرده اید را از شما درخواست کند. پاسخ سوالات امنیتی را وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.

۸- سپس یک ایمیل که حاوی کد است به ایمیل جدیدی که وارد کرده اید ارسال می شود. پس ایمیل مورد نظر را چک کرده و کد ۶ رقمی موجود در ایمیل را وارد کنید.

۹- پس از وارد کردن کد ۶ رقمی بر روی گزینه Verify کلیک نمایید.

۱۰- و در آخر روی گزینه Done کلیک کنید.

کار تمام است و ایمیل اپل آیدی شما تغییر یافته است!

ترفندها

 

آموزش تصویری تغییر آدرس ایمیل اپل آیدی
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا