آموزش

ربات درج لوگو بر روی ویدیو یا Gif (گیف) در تلگرام

در این پست رباتی رو به شما معرفی میکنیم که به راحتی بتوانید با آن لوگو و یا نوشته خود را بر روی گیف یا ویدیوی خود درج کنید , با امکانات ویژه انتخاب قالب , رنگ , فونت و… , آموزش رو حتما ببینید ..

قبل از شروع کار توجه داشته باشید که باید از آخرین نسخه تلگرام استفاده کنید .
۱-ابتدا ربات را با آیدی @my_gifbot اضافه کنید و سپس گزینه Start را فشار دهید.

درج لوگو بر روی ویدیو یا Gif (گیف)

 

۲-بعد از عضویت در ربات دستور /newgif را ارسال کنید.

درج لوگو بر روی ویدیو یا Gif (گیف)

 

۳-حالا اگر فایل لوگو از قبل ساخته شده دارید آنرا از بخش داکیومنت/فایل به ربات بفرستید(تاکید روی داکیومنت بخاطر از بین نرفتن transparent در اکثر تصاویر png)
اگر هم هیچ لوگوی از قبل آماده شده ای ندارید و میخواهید آدرس کانال خودتونو درج کنید به این صورت عمل کنید:
دستور /settxt+Space+@yourchannel

را برای ربات ارسال کنید.

مثال:

/settxt @Tarfandi_ir

درج لوگو بر روی ویدیو یا Gif (گیف)

 

۴-بعد از این مرحله ربات آدرس کانال شما دریافت میکند و از شما فایل گیف یا ویدئو تقاضا میکند(برای کاربران با پنل رایگان فایل کمتر از ۲ مگ مجاز است)

۵-پس ازینکه گیف یا ویدئوتون رو فرستادید ربات از شما میپرسد که در چه موقعیتی آدرس کانال شما را درج کند و شما باید باتوجه به دکمه هایی که به شما فرستاده شده به این سوال پاسخ دهید.

درج لوگو بر روی ویدیو یا Gif (گیف)

 

۶-خب مرحله آخر هم با موفقیت تمام شد حالا منتظر میمانیم ، ربات پس از پردازش لوگو یا آدرس کانالتان را بر روی فایل گیف درج میکند و ب شما میفرستد و شما میتوانید از آن استفاده کنید.

*بطور پیشفرض ربات آدرس کانالتان را در قالب ، فونت و رنگ پیشفرض خودش قرار میده (قالب آبی تلگرام) ، ربات “درج لوگو” این امکان را نیز در اختیار ما قرار داده که بتوانیم این قسمت هم سفارشی سازی کنیم
برای اینکار فقط لازمه دستور
/settings
را به ربات بفرستید
سپس یکی از چهار دکمه ی “تنظیمات قالب”،”تنظیمات فونت”،”تنظیمات رنگ”و“بازگشت به حالت پیشفرض” را انتخاب کنید.
حالا باتوجه به مورد انتخابی موارد مختلف به شما ارسال میشه و شما باز هم باید با استفاده از دکمه های شماره دار قالب،فونت یا رنگ قلم خودتان را تغییر دهید.

*رباتی که در این پست معرفی شد واقعا ربات حرفه ای در این زمینه است , که میتواند لوگوی و یا نوشته شما را با قالب ها , فونت و رنگ های پیشفرض بر روی Gif یا ویدیو با انتخاب محل دلخواه بچسباند همچنین شما میتوانید از Gif و یا ویدیوی ساخته شده در هر برنامه ای بجز تلگرام هم استفاده کنید .

موفق و پیروز باشید./ترفندی

ربات درج لوگو بر روی ویدیو یا Gif (گیف) در تلگرام
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا