گیگ نیوز

افتتاح رسمی سایت گیگ نیوز - گیگ نیوز
Categories

افتتاح رسمی سایت گیگ نیوز

امروزه با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و رشد قارچ گونه تجهیزات و گجت های دیجیتال روز به روز آگاهی از امکانات به روز و آموزش و بررسی این تجهیزات بیشتر نیاز می باشد. و همچنین راهنمایی مناسب جهت کسانی که قصد خرید این تجهیزات را دارند.http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/04/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B21.jpg
مجموعه تخصصی گیگ نیوز هم با تیمی مجرب از نویسندگان جوان و دارای سابقه اقدام به راه اندازی سایت گیگ نیوز با فعالیت در زمینه اخبار تکنولوژی، بررسی، آموزش، راهنمایی خرید، خودرو و دیگر مطالب مرتبط کرده است.

همچنین  توجه به گسترش سطح آگاهی و تحصیلات آکادمیک و افزایش روز افزون علاقمندان به فعالیت در حوزه فناوری و دیجیتال و فراهم نبودن زمینه کافی جهت استفاده از این استعداد خود، مجموعه گیگ نیوز از تمامی علاقمندان جهت همکاری در سایت در زمینه های مرتبط از جمله تولید محتوا، ترجمه متون انگلیسی و … دعوت به همکاری می نماید.
از کسانی که تمایل به همکاری با ما دارند در خواست میشود مشخصات شخصی  و تحصیلی خود و بخش های که میتواند به طور تخصصی فعالیت کند همراه رزومه و گزارشی از فعالیت های خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

info@gignews.ir

باعث افتخار ماست شما عزیزان با ما همراه شوید…

ورود به سایت

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>