گیگ نیوز

نسخه جدید بازی کال آف دیوتی با نام جنگ بی نهایت عرضه می شود - گیگ نیوز
Categories

نسخه جدید بازی کال آف دیوتی با نام جنگ بی نهایت عرضه می شود

بازی کال آف دیوتی به زودی نسخه ی دیگری را معرفی خواهد کرد.

بعضی چیزها مثل مالیات یا “دیوانه ی فوتبال” سالی یک بار اتفاق می افتند؛ بازی کال آف دیوتی نیز در این دسته قرار دارد.

به نظر می رسد که سال ۲۰۱۶ باید منتظر نسخه ی جدید بازی کال آف دیوتی باشیم. نام نسخه ی جدید این بازی جنگ بی نهایت خواهد بود؛ و به نظر می رسد که توسط Infinity Ward، استودیوی تولید کننده ی سری کلاسیک کال آف دیوتی ۲ و جنگ مدرن، ساخته شود.

ناگفته نماند که هنوز نمی توانیم به طور قطع از این استودیو به عنوان سازنده ی این بازی یاد کنیم، چرا که نسخه ی جدید بازی هنوز به طور رسمی توسط ناشر آن معرفی نشده است. با اینحال، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نام نسخه ی جدید بازی کال آف دیوتی در لیست کالاهای پلی استیشن ۴ قرار گرفته است.

PlayStation Store

هنوز هیچ اعلام رسمی صورت نگرفته است، اما باید بدانیم که تقریبا هر ساله این اتفاق می افتد. با تمام این اوصاف، تقریبا مطمئن باشید که نسخه ی جدید بازی کال آف دیوتی با نام جنگ بی نهایت امسال عرضه خواهد شد.

اطلاعات زیادی پیرامون این بازی منتشر شده است؛ برای مثال شایعه شده که نسخه ی جدید آن در محیط علمی تخیلی مربوط به آینده طراحی خواهد شد. انتظار می رود که این بازی به زودی برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی معرفی شود.

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>