اخبار فناوری

زندگی بدون آیفون بعدی امکان پذیر نخواهد بود !

در هفته های گذشته خبرهایی ازافت فروش اپل منتشر شد .به خصوص کاهش فروش آیفون برای شرکت اپل بسیار نگران کننده است.تیم کوک تصمیم گرفته است که برای دلجویی از کاربران خود با قرار دادن ویژگی های شگف انگیز ،آیفونی متفاوت را تولید کند . او بر این باور است که با تولید آیفونی با ویژگی های شگفت انگیز میتواند در فروش آیفون انقلابی را ایجاد کند.

تیم کوک مدیر عامل اپل، در برنامه  «CNBC» حضور به هم رساند تا درباره اوضاع مالی اپل و همچنین نسل بعدی آیفون با کاربران خود صحبت کند. او در میان صحبت های خود گفت :”نوآوری بزرگ در خط تولید در حال توسعه میباشد، مانند تولید آیفونی جدید که زندگی بدون آن برای کاربران امکان پذیر نخواهد بود. قابلیت هایی که امروزه شما به آن نیاز دارید اما از وجود آن ها و تاثیرات آن ها بی خبر هستید.”

در دنیای تکنولوژی اسمارت فون ها یکی از ضروری ترین تکنولوژی ها میباشد که بسیاری از کاربران به آن وابسته هستند. هر کاربری متناسب با سلیقه خود دارای یک اسمارت فون با سیستم عامل اندروید  یا آی او اس میباشد.اما تیم کوک در خط تولید خود از چه قابلیت های شگفت انگیزی استفاده کرده است که زندگی بدون آن امکان پذیر نخواهد بود !

مسلما قبلیت هایی مانند دوربین جدید و بلندگو های استریو مواردی نیسست که کاربر نتواند بدون آن زندگی کند. اما شاید یکی از مواردی که کاربران را بسیار به خود وابسته کند ، قابلیت شارژ بیسیم باشد.

در هر صورت تیم کوک در تلاش است که کاهش فروش خود را با تولید آیفونی فوق العاده جبران کند.

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا