گیگ نیوز

اپلیکیشن نمایشنامه های شکسپیر با گفتار هنرمندان آشنا - گیگ نیوز
Categories

اپلیکیشن نمایشنامه های شکسپیر با گفتار هنرمندان آشنا

1120x630_331777

همزمان با برگزاری چهارصدمین سالمرگ ویلیام شکسپیر، گروهی از هنرمندان بریتانیایی با تهیه یک اپلیکیشن خواندن متون این نویسنده شهیر را برای مخاطبان ساده تر کرده اند.در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید

این اپلیکیشن در لندن با شرکت این بازیگران از جمله ایان مک کلن معرفی شد. او می گوید: ««از زمانی که شکسپیر را در مدرسه می خواندیم همیشه حس می کردم این راه درستی برای معرفی و لذت بردن از شکسپیر نیست. بهترین راه زمانی است که نمایشنامه های او روی صحنه اجرا می شوند و ما با بازیگرانی که نوشته های او را می خوانند در یک جا هستیم.»

این اپلیکیشن برای آی پد ساخته شده است و مخاطب شاهد حرکت متن کامل نمایشنامه شکسپیر روی پایین صفحه و چهره بازیگران در حال خواندن متن نمایشنامه در بالای صفحه نمایش است.

قرار است تمام ۳۷ نمایشنامه شکسپیر سرانجام روی اپلیکیشن قرار داده شوند. اپلیکیشن شامل اطلاعاتی اضافی از جمله جزییات و حاشیه نویسی ها، نقشه شخصیتهای داستان و دوره زندگی شکسپیر است.

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>