گیگ نیوز

هنگام گرفتاری با یک کلیک دوستان خود را با خبر کنید - گیگ نیوز
Categories

هنگام گرفتاری با یک کلیک دوستان خود را با خبر کنید

هنگام گرفتاری با یک کلیک دوستان خود را با خبر کنید گیگ نیوز
امیدواریم برای هیچ‌کس چنین شرایطی پیش نیاید، اما ممکن است در شرایطی قرار بگیریم که بخواهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزدیکان خود را از خطری که ما را تهدید می‌کند، مطلع کنیم. برای چنین کاری اولین راهی که به ذهن می‌رسد این است که گوشی خود را از جیب بیرون آورده، شماره دوستان و آشنایان خود را گرفته و مساله را به آنها بگوییم. اما همین کار به ظاهر ساده در یک موقعیت غیرمعمولی می‌تواند یک دردسر بزرگ باشد.

به گزارش گیگ نیوز ، گجت پوشیدنی Revolar، یک تگ کوچک و ساده است که می‌تواند به‌صورت بچ سینه، جاسوئیچی و… همیشه نزدیک شما باشد و در لحظه خطر، وظیفه اطلاع‌رسانی به نزدیکانتان را به‌عهده بگیرد. فقط کافی است در زمان لازم دو بار روی صفحه این گجت ضربه بزنید تا یک پیام متنی به افرادی که از قبل تعیین کرده‌اید، ارسال شود. همچنین Revolar موقعیت دقیق جغرافیایی شما را روی گوگل مپ نشان می‌دهد تا پیدا کردن شما برای دیگران راحت‌تر باشد.

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>