دانلود

با این کیبورد در ایفون مستقیما در گوگل جستجو کنید و بفرستید

خوب میدانیم که استفاده از شکلک ها (اموجی ها) در مکالمات کنونی اینترنتی جوامع بسیار رایج است، برای بسیاری حتی این حد از نوآوری و تنوع هم کافی نیست و شاهد این نکته هستیم که برای ارتباط موثر تر ایده ای تازه شکل گرفته است که از قضا به صورت مستقیم در گوگل جستجویی صورت گرفته را بدون واسطه، جزیی از پیام راسالی خواهد شد.

کیبورد مذکور که به تازگی برای کاربران آیفون در دسترس قرار گرفته Image Search Keyboard نام دارد و توسط تیم توسعهRocketship نوشته شده است. این کیبورد بسیار سریع با سرور های گوگل ارتباط برقرار کرده و نتیجه جستجوی شما را به صورت تصویری جزوی از پیامتان می کند.

آیفونی های عزیز بعد از دانلود این کیبورد به آدرس Settings > General > Keyboard >Keyboards > Add New Keyboard رفته و پس از دوبار تپ روی Image Search و فعال کردن گزینه Full Access می توانید از این کبورد جالب استفاده کنید.

imagesearchkeyboard

همانطور که در تصاویر زیر هم شاهد هستید نوار جستجوی جزئی از این کیبور به حساب می آید و بلافاصله بعد از نوشتن کلمه ای معادل های تصویری آن را برای شما جستجو می کند تا بتوانید در پیام خود برای مخاظب مقابل ارسال کنید.

خوشبختانه صفحه کلید آیفون از آن قفل و بست دشوار پیشین مدتی است رها شده و کاربر ها می توانند خودشان کیبورد مورد نظرشان را انتخاب کنند و همین نکته باعث پیاده سازی ایده های اینچنینی شده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا