موبایل

هشت موردی که گوشیNexus 6P را برتر Galaxy S7 Edge میکند

با وجود اینکه گوشی جدید سامسونگ پرچمدار امسال بوده و از نظر کلی برتر از گوشی نکسوس ۶P میکند، اما مواردی وجود دارد که هنوز نکسوس را برتر نشان میدهد.

➊ اسپیکرها :

بلندگوهای استریوی نکسوس که در مکان مناسبی قرار گرفته‌اند صدای بلندتر و زیباتری  نسبت به سامسونگ دارند.

 

➋ سنسور اثر انگشت :

با اینکه سامسونگ سنسور عالی دارد اما به نظر میرسد سنسور اثر انگشت نکسوس کمی بهتر از رقیبش کار میکند.

 

➌ عملکرد دوربین در نور کم :

گرچه هر دو گوشی از نظر دوربین جزو بهترینها محسوب میشوند و سامسونگ به نوبه خود بسیار عالی عمل میکند، ولی در شرایط نور کم این نکسوس هست که عکسهای واقعی تر و بهتری ثبت میکند.

 

➍ نرم‌افزار :

نکسوس با اندروید استاک دارای نرم‌افزارهای جانبی و غیر ضروری کمتری نسبت به سامسونگ میباشد. گرچه سامسونگ در تاچ ویز جدید از تعداد اپلیکیشنهای اضافی کاسته ولی هنوز اپلیکیشنهایی وجود دارند که عملا استفاده‌ای ندارند.

 

➎ آپدیت :

در این مورد نکسوس نه تنها نسبت به سامسونگ بلکه نسبت همه گوشیهای دیگر همیشه برتر هست چرا که اولین گوشیهایی هستند که جدیدترین بروزرسانیها را دریافت میکنند.

 

➏ اندازه صفحه نمایش بزرگتر :

گرچه روی کاغذ اندازه صفحه نمایش نکسوس با ۵٫۷ اینچ تفاوت زیادی با سامسونگ ۵٫۵ اینچی ندارد، ولی در عمل بخاطر وجود لبه های دو طرف سامسونگ، تفاوت را بخوبی احساس خواهید کرد.

 

➐ پورت USB Type C :

برخلاف برخی پرچمداران جدید کمپانیها سامسونگ جدید از این نوع پورت که در آینده‌ای نزدیک به پورت استاندارد تبدیل خواهد شد پشتیبانی نمیکند.

 

➑ مدیریت صفحه کشویی اپلیکیشنها :

بدون در نظر گرفتن علاقه شما به پیمایش صفحات اپ بصورت عمودی یا افقی، سامسونگ مدیریت خوبی را در این زمینه به نمایش نمیگذارد. سامسونگ اپلیکیشنها رو به طور اتوماتیک به ترتیب حروف الفبا مرتب نمیکند و زمانیکه اپلیکیشنی رو پاک میکنید جای خالی آن در آن صفحه باقی میماند. بدین ترتیب شما باید هر بار بصورت دستی آنها رو مرتب کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا