آموزش

چهار راه برای به حداکثر رساندن ذخیره سازی گوشی های هوشمند

بر اساس یک نظرسنجی که اخیرا توسط WD انجام گرفته است,کاربران گوشی های هوشمند بریتانیا چند هفته یکبار با نبود فضای کافی مواجه می شوند.در صورتی که ۵۳% از ما برای آزاد کردن فضا شروع به پاک کردن عکس و ویدیو می شویم.اگر شما در حال تلاش برای مدیریت ذخیره سازی در گوشی های هوشمند خود هستید  در اینجا ۴ راهنمایی برای شما داریم.با گیگ نیوز همراه باشید.

۱-اندازه و کیفیت تصاویر را بررسی کنید

اگر شما در حال عکس برداری هستید و احتمال چاپ آن عکس نیست و تنها در موبایل شما به نمایش در می اید بهتر است از رزولوشن و گرفتن عکس با حجم بالا خودداری کنید.شما با کاهش حجم و اندازه میتوانید فضای کمتری در حافظه اشغال کنید.در تنظیمات دوربین این مورد را بررسی کنید.

۲-لیست موزیک

برنامه های پخش موزیک حجم زیادی ندارند.اما اگر شما حسابی دارید که اهنگ ها را دانلود میکنید و به صورت افلاین گوش میکنید فضای زیادی را پر می کند.بهتر است موزیک هایی که دیگر به آن علاقه ای ندارید از این لیست پاک یا به کامپیوتر منتقل کنید.

۳-سر و سامان دادن به برنامه ها

آیا شما واقعا به داشتن ۲۰ مدل بازی و پازل دارید که هیچ کدام هم به پایان نرسانده اید؟در اندروید و iOS میتوان برنامه ها و بازی ها بعد از پرداخت در iCloud ذخیره کرد و نیاز به پرداخت دوباره هزینه و پر کردن حافظه نیست.

۴-انتقال به ابر

گوشی هوشمند شما چه اندروید چه آیفون میتوانید یک حساب ابری داشته باشید تا عکس ها و ویدیو های خود را در آن ذخیره کنید.اگر شما بخواهید اطلاعات امنیتی و مهم خود را ذخیره کنید در ابر باید حجمی را خریداری کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا