نرم افزار

محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر برداشته می شود

توییتر قصد دارد محدودیت ۱۴۰ کاراکتری در پست های عکسی توییتر را بردارد.

توییتر برای آپدیت جدید سرویس پیام رسان خود آماده می شود. در این آپدیت، عکس و لینک مرتبط با آن، جزء ۱۴۰ کاراکتر به شمار نمی روند؛ بدین ترتیب، می توان علاوه بر لینک و عکس، موضوع مورد نظر را در ۱۴۰ کلمه توضیح داد.

در حال حاضر، URL مربوط به عکس و لینک سایت ها، برخی از فضای محدودیت ۱۴۰ کاراکتری را پر می کند.

انتظار می رود که آپدیت جدید توییتر تا ۲ هفته ی دیگر منتشر شود. بخشی از جذابیت تنظیمات توییتر فعلی، محدودیت در تعداد کلماتی است که باید برای انتظار خبر یا اطلاعات استفاده شود. یکی از نسخه های اولیه ی این سرویس بر اس ام اس تکیه داشت؛ بنابراین، محدودیت ۱۴۰ کاراکتری بیشتر به یک مشکل فنی شباهت داشت.

اما برخی از کاربران قدیمی عنوان کردند که عکس، لینک و نام کاربران، نباید جزء محدودیت کاراکترها محسوب شود. در حال حاضر به نظر می رسد که درآینده دو آیتم از سه مورد نامبرده، فضای با ارزش کاراکترها را اشغال نخواهند کرد.

توییتر اخیرا با روش های مختلفی تلاش می کند که کاربران خود را افزایش دهد. اما تلاش خود را برای ایجاد تایم لاین مشابه فیس بوک متوقف کرده است. در عوض، پیام های مستقیم را افزایش داده است. همچنین، مواردی که به نظر می رسد مهم ترین توییت ها باشند را بهبود بخشیده تا آنها در بالای لیست فید کاربر نشان داده شوند.

در صورت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آپدیت جدید توییتر و محدودیت ۱۴۰ کاراکتری آن، آنها را با شما در میان می گذاریم. با گیگ نیوز همراه باشید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا