آموزش

۵ قدم برای استفاده کاربردی تر از دوربین گوشی LG G5

میخواهیم ۵ روش برای استفاده بهتر از دوربین گوشی LG G5 به شما معرفی کنیم.با گیگ نیوز همراه باشید.

گوشی هوشمند LG G5 بر خلاف مدل های قبلی قابلیت هایی دارد که آن را متمایز میکند.باتری کشویی و ماژول های فوق العاده.یکی از این امکانات دارا بودن دوربین اضافه است.این دوربین ویژگی هایی دارد که بررسی می کنیم.

۱-قابلیت بزرگنمایی و کوچکنمایی

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/5tip-lg-g5-2.jpg

ال جی با دارا بودن دو لنز در پشت و زاویه ۷۵ درجه دارد.لنز دوم دارای زاویه ۱۳۵ درجه می باشد و میدان دید را گسترش می دهد.این بدان معناست که برای عکس برداری از ساختمان ها و برج های بلند و یا جمعی از مردم نیاز به داشتن دوربین های حرفه ای نیست.برای عکسبرداری میتوانید به دو روش از بین دو لنز تغییر دهید.روش اول لمس کردن ایکون ۳درخت در پایین صفحه نمایش و روش دوم با انگشت بر روی صفحه نمایش بزرگ یا کوچک کنید.

۲-افزودن حالت های  بیشتر

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/5tip-lg-g5-3.jpg

دوربین ال جی G5 7 حالت مختلف عکاسی را دارا می باشد که هر کدام چندین افکت و جلوه در خود دارد.حالت سلفی و گفتن  cheese  از این Mode ها می باشد.در حالت Auto قابلیت های پانوراما,نمایش چند منظوره,اسلوموشن و Time lispe و … .

۳-حالت سلفی

شما به سرعت میتوانید با ضربه به صفحه نمایش وارد دوربین شوید.برای سرعت عمل بیشتر جهت جا به جایی به دوربین جلو کافی است انگشت خود را بر روی صفحه بکشید.شما می توانید برای ثبت عکس های زیبا تر از فیلتر زیبایی یا beauty استفاده کنید.

۴-بگید چییییز!

میخواهید با فرمان صدای شما عکس برداری کنید؟برای فعال سازی کافی است روی تنظیمات دوربین کلیک کنید.به دنبال آیکونی باشید که چند صورت باشد و آن را خاموش کنید.برای صدا میتوانید کلمات مختلف را انتخاب کنید.مانند cheese,smile,LG و …

۵-به اشتراک گذاری سریع

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/5tip-lg-g5-4.jpg

بعد از گرفتن عکس به راحتی و به سرعت میتوانید ان را در شبکه های اجتماعی و یا دوستان خود به اشتراک بگذارید.در پایین گوشه سمت راست گوشی فلش را لمس کنید تا لیستی از برنامه های قابل اشتراک به نمایش در بیاید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا