اخبار فناوری

قرداد اپل با ۳ کمپانی مختلف برای تولید نسل بعدی آیفون

بر اساس اخباری که به بیرون درز کرده است ،اپل برای تولید و مونتاژ مدل های جدید آیفون با ۳ شرکت مختلف قرارداد بسته است.

در این خبر آمده است که دو شرکت  Pegatron و Foxconn در تولید آیفون ۷ نقش دارند ،این در حالی است که آیفون ۷ پلاس توسط دو شرکت  Foxconn و Wriston تولید خواهد شد. اپل در گذشته بیشتر با شرکت Wriston برای تولید آیفون۵c  همکاری کرده است.

Ming-Chi Kuo تحلیلگر برجسته شرکتKGI چندی پیش اعلام کرد که آیفون نسل بعدی ویژگی های جذابی نخواهد داشت. اما تا کنون قابلیت های زیادی از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مطرح شده است که در صورت وجود این قابلیت ها کاربران زیادی را به سمت خود جذب خواهد کرد.

وجود دوربین دوگانه در آیفون ۷ پلاس ، وجود چیپست A10 در آیفون ۷ ،حدف جک earphone و کاهش ضخامت دیوایس و ضد آب بودن ممکن است برخی از قابلیت های نسل بعدی آیفون باشد که در بسیاری از خبرهای گذشته منتشر شده است.

در ادامه خبر آمده است که شرکت اپل به جشن ۱۰ سالگی این شرکت نزدیک میشود و قصد دارد تحولی عظیم را برای تولید آیفون بعدی ایجاد کند . همچنین اعلام کرده است که کاربران باید به جای معرفی آیفون ۷s باید منتطر آیفون۸ باشند که دارای قابلیت های شگفت انگیزی خواهد بود.

ضمناً حدس زده می شود عرضه ی محصول نیز در سه ماهه سوم سال جاری میلادی آغاز گردد.باید منتظر باشیم تا ببینیم کدام یک از شایعات به واقعیت تبدیل میشود.

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا