دانلود

معرفی ۹ اپلیکیشن تقویم برای اندروید +لینک دانلود

با وجود آن‌که حتی اولین موبایل‌ها هم تقویم داشتند، ولی اپلیکیشن‌های تقویم با طرح‌ها و قابلیت‌های متنوع می‌توانند زندگی شما را منظم‌تر کنند. در ادامه با ۹تا از بهترین تقویم‌های اندروید آشنا می‌شویم.در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید

از همان اول که موبایل‌ها پدید آمدند، تقویم جزء جدایی‌ناپذیر آن‌ها بوده است. تقوین یکی از بدیهی‌ترین ابزار ما برای سامان‌دادن به زندگی‌ ماست. در ادامه بهترین اپلیکیشن‌های تقویم را به شما معرفی می‌کنیم تا نظم زندگی‌تان به هم نخورد.

aCalendar

اولین تقویم این فهرست aCalendar نام دارد؛ یکی از محبوب‌ترین و پرامکانات‌ترین اپلیکیشن‌های تقویم. استفاده از آن رایگان است و هیچ تبلیغی ندارد اما برای دسترسی به تمام امکانات آن باید نسخه ۴٫۹۹ دلاری‌اش را بخرید. این اپلیکیشن امکان گذاشتن رنگ‌های مختلف برای مراسم مختلف، انواع نمایش تقویم، انواع ویجت و… را دراختیارتان می‌گذارد و با تقویم گوگل هم هماهنگ است. در نسحه ۴٫۹۹ دلاری امکانات بیشتری برای صاحبین کسب‌وکار در نظر گرفته شده است. aCalendar سال‌هاست که اعتماد کاربرانش را به خود جلب کرده است.

Business Calendar

اگر از تقویم بیشتر برای قرارهای کاری و تجاری استفاده می‌کنید، Business Calendar گزینه خوبی برای شماست.از امکانات این اپلیکیشن می‌توان به این موارد اشاره کرد: انواع نمایش برای ماه، روز، سال و برنامه خاص؛ امکان نمایش چند روز آینده برای آن‌که ببینید در روزهای آینده چه کارهایی دارید؛ پشتیبانی از رویدادهایی که در روزهای مختلف تکرار می‌شوند و… نسخه ۴٫۹۹ دلاری این اپلیکیشن بدون آگهی است و امکان انتقال به تقویم‌های دیگر، یا انتقال تقویم‌های دیگر به این اپلیکیشن، و ویرایش هم‌زمان چندین رویداد را دارد. Business Calendar کمی شلوغ است ولی خوب کار می‌کند.

Cal Calendar

اولش که Cal Calendar به بازار آمد، به دلیل طراحی خاصش، توجه زیادی به خود جلب کرد. این اپلیکیشن از اپلیکیشن‌های Google Calendar و Exchange پشتیبانی می‌کند، ورودی صدا دارد و آدم‌هایی را که ممکن است به رویداد خاصی دعوت کنید به شما پیشنهاد می‌دهد. Cal Calendar با اپلیکیشن دیگری به نام Any.do: To-Do List هماهنگ می‌شود و با هم ترکیب بسیار کارآمدی می‌سازند.

Calendar Widget: Month

اغلب آدم‌ها به چند اپلیکیشن تقویم نیاز ندارند و دوست دارند یک تقویم زیبا نصب داشته باشند. Calendar Widget به همین درد می‌خورد.  تقویم‌های زیبایی با ۸۰ طرح مختلف دارد که اندازه آنها قابل تغییر است. طراحی این اپلیکیشن واقعا زیباست، اما امکانات آن به گستردگی دیگر اپلیکیشن‌ها نیست.

DigiCal Calendar and Widgets

این اپلیکیشن هم مثل Cal Calendar همان‌قدر که به طراحی توجه کرده به کاربرد هم توجه دارد. با این تقویم تمام تقویم‌هایتان را هماهنگ می‌کنید و در هفت طرح مختلف تقویم‌ها را می‌بینید. علاوه بر امکانات عادی، از Google Calendar، Exchange و Outlook پشتیبانی می‌کند. قابلیت‌های جذاب دیگری هم مثل پیش‌بینی آب‌وهوا دارد که این اپلیکیشن را به گزینه مناسبی برای علاقه‌مندان به اپلیکیشن تقویم تبدیل می‌کند.

Google Calendar

البته به احتمال زیاد نیازی نیست به دنبال این گزینه بروید، چون Google Calendar روی اکثر گوشی‌های اندرویدی به‌طور پیش‌فرض نصب است. گوگل هر چند وقتی تغییراتی در تقویمش می‌دهد این بار تقویمش را با Material Design، امکانات پیشرفته برای مراسم، اتصال مستقیم به دیگر محصولات گوگل و پشتیبانی از Exchange عرضه کرده است.

Jorte Calendar and Organizer

بی‌شک یکی از دل‌رباترین تقویم‌های این فهرست است. چرا که با آن می تواند پس‌زمینه و آیکون‌های تقویم را خودتان انتخاب کنید و حتی فونت آن را هم به هر فونتی با فرمت ttf و itf تغییر دهید. این اپلیکیشن همچنین تقویم را بین چند دستگاه هم‌ساز می‌کند. به جز این‌ها، قابلیت‌های معمول یک تقویم را هم دارد. پس اگر دنبال تقویمی متفاوت می گردید، این یکی را از دست ندهید.

Sol Calendar

با این اپلیکیشن با یک تیر چند نشان می‌زنید: هم تقویم در اختیار دارید، هم هوای روزهایی را می‌بینید که در آن‌ها کار دارید، و هم فهرست وظایفتان (to-do list) را در اختیار دارید. هم از تقویم گوگل پشتیبانی می‌کند، هم از ویجت‌ها، و هم از Foursquare! اگر به دنبال تقویمی چندکاره هستید، SolCalendar را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

Today Calendar

Today Calendar یکی دیگر از تقویم‌های زیبای این فهرست است. اولین تقویمی بود که از Material Design استفاده کرد و با رنگ‌های تند و کنترل ساده استفاده از آن لذت‌بخش است. البته مثل بعضی از تقویم‌های ذکرشده امکانات متعدد ندارد، ولی طراحی مینیمال آن می‌تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد که به دنبال تقویمی ساده و زیبا هستند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا