بررسی

آشنایی با اندروید Nutella

 گوگل با پیش نمایشی از سیستم عامل جدید خود یعنی اندروید N همه را شگفت زده کرد.این نسخه اولیه که میتوان برای آن نام اندروید ۷٫۰ نیز استفاده کرد دارای ویژگی های خوبی است.در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید…

 ۱-دستیار گوگل

نرم افزار دستیار اختیارات بیشتری برای ارتباط با سیستم عامل برای کاربر فراهم کرده است.دستیار دیجیتال و جستجوی گوگل به منظور انجام کارها مانند جستجوی رستوران و رزرو و … به کار می رود.

 

۲-نرم افزار های مسنجر

با انتشار اندروید N قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی قابل اجرا  نمی باشد.برای نصب برنامه ها با یکبار پرداخت میتوان در دستگاه های مختلف به آن دسترسی داشت.

 

۳-پاسخ به اعلان ها

با دریافت یک پیام جدید در بالای صفحه نمایش اعلانی به نمایش در  می اید که با لمس آن میتوانید به آن پاسخ دهید و به برنامه ای که در آن بودید بازگردید.

 

۴-حالت شب

شبیه به ویژگی شیفت شب در آیفون با هدف کاهش فشار وارد بر چشم در شب تعبیه شده است.این تنظیم رنگ زرد صفحه نمایش را نگه می دارد و شما کمتر رنگ آبی را می بینید.

 

۵-قابلیت چند پنجره

با این امکان میتوانید برنامه ها را بهتر و راحت تر مدیریت کنید.این قابلیت چند سال است بر روی گوشی های سامسونگ و ال جی در دسترس بود ولی با انتشار اندروید N تمام گوشی های اندرویدی میتوانند این ویژگی را تجربه کنند.

 

۶-امنیت

گوگل امنیت رمزگذاری مبتنی بر فایل را بهبود بخشیده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا