گیگ نیوز

آشنایی با اندروید Nutella - گیگ نیوز
Categories

آشنایی با اندروید Nutella

hw5uj62xo93duxzlqmf3
 گوگل با پیش نمایشی از سیستم عامل جدید خود یعنی اندروید N همه را شگفت زده کرد.این نسخه اولیه که میتوان برای آن نام اندروید 7.0 نیز استفاده کرد دارای ویژگی های خوبی است.در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید…

 1-دستیار گوگل

نرم افزار دستیار اختیارات بیشتری برای ارتباط با سیستم عامل برای کاربر فراهم کرده است.دستیار دیجیتال و جستجوی گوگل به منظور انجام کارها مانند جستجوی رستوران و رزرو و … به کار می رود.

 

2-نرم افزار های مسنجر

با انتشار اندروید N قابل اجرا بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی قابل اجرا  نمی باشد.برای نصب برنامه ها با یکبار پرداخت میتوان در دستگاه های مختلف به آن دسترسی داشت.

 

3-پاسخ به اعلان ها

با دریافت یک پیام جدید در بالای صفحه نمایش اعلانی به نمایش در  می اید که با لمس آن میتوانید به آن پاسخ دهید و به برنامه ای که در آن بودید بازگردید.

 

4-حالت شب

شبیه به ویژگی شیفت شب در آیفون با هدف کاهش فشار وارد بر چشم در شب تعبیه شده است.این تنظیم رنگ زرد صفحه نمایش را نگه می دارد و شما کمتر رنگ آبی را می بینید.

 

5-قابلیت چند پنجره

با این امکان میتوانید برنامه ها را بهتر و راحت تر مدیریت کنید.این قابلیت چند سال است بر روی گوشی های سامسونگ و ال جی در دسترس بود ولی با انتشار اندروید N تمام گوشی های اندرویدی میتوانند این ویژگی را تجربه کنند.

 

6-امنیت

گوگل امنیت رمزگذاری مبتنی بر فایل را بهبود بخشیده است.

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>