عکاسی

المپوس با معرفی Stylus TG-Tracker به عرصه رقابت دوربین های اکشن وارد شد

تا امروز نزدیک ترین محصول المپوس به دوربین های اکشن، دوربین های مقاوم این شرکت بودند که عکسبرداری بسیار سریع با آنها امکانپذیر بود. اما اوضاع در حال تغییر است. امروز، این کمپانی Stylus TG-Tracker را معرفی کرد، محصولی جدید از سری Tough که دارای لنزی با زاویه باز ۲۰۴ درجه ای (f/2.0) و پردازنده Truepic TM VII است که قادر به ضبط ویدیوهای ۴K با نرخ ۳۰ فریم درثانیه است. دوربین TG Tracker همچنین دارای سنسور ۸ مگاپیکسلی (CMOS(1/2.3 برای تصاویر ثابت، تثبیت کننده تصویر پنج محوری و نمایشگر ۱٫۵ اینچی قابل تنظیم است. با گیگ نیوز همراه باشید.
از آنجایی که این یک دوربین اکشن است، در شرایط سخت و ماجراجویی ها می تواند همراه شما باشد. دوربین جدید المپوس تا عمق حدود ۳۰ متری در مقابل نفوذ آب ،در صورت سقوط از ارتفاع ۳ متری در مقابل ضربه، تا دمای منفی ده درجه در مقابل سرما ، در مقابل ۲۲٫۵ کیلوگرم فشار و در مقابل نفوذ گرد و خاک مقاوم است. این دوربین دارای قابلیت های GPS و پشتیبانی از وای فای است و با گوشی های اندرویدی و iOS سازگار است.
Stylus TG-Tracker با قیمت ۳۵۰ دلار و در ماه ژوئن عرضه می شود که کمی نسبت به رقبای خود یعنی X1000V Action Cam سونی و Hero 4 گوپرو ارزان تر است.

المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس
المپوس

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا