نرم افزار

دیگر دارو های خود را فراموش نکنید

بسیاری از ما روزانه باید از داروهای متفاوت استفاده کنیم، داروهایی که بهتر است سر ساعت مشخص مصرف شوند تا بهترین نتیجه را برای بهبود بیماریمان به همراه داشته باشند. حتما می‌دانید در بیماری‌های ساده همچون سرماخوردگی هم مصرف به موقع دارو ضرورت دارد چه برسد به بیماری‌های جدی‌تر که اغلب میان‌سالان و سالمندان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. طبیعی است وقتی تعداد داروها کمی بیشتر از حد معمول می‌شود، باید به دنبال راهی برای فراموش نکردن آنها باشیم. در اینجا به سراغ یکی از اپلیکیشن‌های مناسب برای یادآوری زمان مصرف دارو می‌رویم؛ اپلیکیشنی به نام یادآور دارو که خیالتان را از بابت فراموش نکردن زمان مصرف دارو آسوده می‌کند.با گیگ نیوز همراه باشید.

یکی از مزایای اپلیکیشن یادآور دارو که خوب است همین ابتدا به آن اشاره کنیم سادگی آن است؛ در واقع این اپلیکیشن تنها به یادآوری دارو اختصاص دارد به همین خاطر هیچ منوی اضافه‌ای در آن نمی‌بینیم.

وقتی وارد محیط برنامه می‌شوید به‌راحتی امکان اضافه کردن داروی جدید برای شما فراهم شده است؛ تنها کافی است گزینه ایجاد را از بخش بالا سمت چپ انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه منویی پیش روی شما قرار می‌گیرد که می‌توانید عنوان دارو، توضیحات و فاصله زمانی برای مصرف دارو را مشخص کنید. هنگامی که همه گزینه‌ها را تکمیل کردید گزینه ذخیره را انتخاب کنید تا داروی شما در لیست قرار گیرد.

شما همچنین می‌توانید هر تعداد دارو را که مایل هستید وارد لیست کنید و محدودیتی برای شما وجود ندارد. در بخش بالا، سمت راست نیز گزینه منو قرار گرفته است؛ البته در منو به جز گزینه‌های لیست یادآورها، درباره و خروج چیزی نمی‌بینم.

متاسفانه در این اپلیکیشن امکان ویرایش یادآور ایجاد شده وجود ندارد و در صورتی که اطلاعات را اشتباه وارد کردیم باید یادآور را حذف کنیم و دوباره آن را ایجاد کنیم.

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم سادگی برنامه و منوی آن مزیتی است که نمی‌توان از آن گذشت؛ در واقع همین موضوع است که کار با یادآور دارو را برای افراد میانسال آسان می‌کند و آنها را به استفاده از چنین برنامه‌هایی ترغیب می‌کند.

خب شما چطور فکر می‌کنید؟ آیا شما هم به چنین برنامه‌ای نیاز دارید؟

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا