گیگ نیوز

ضخامت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس چقدر است؟ - گیگ نیوز
Categories

ضخامت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس چقدر است؟

iPhone-7-

خبرهای جدیدی در رابطه با ضخامت  آیفون 7 و 7 پلاس به بیرون درز کرده است. طبق آمار و اخبار منتشر شده  آیفون نسل بعدی از آیفون 6 ضخامت بیشتری دارد.با فون همراه باشید.

ضخامت نسل آیفون 6s  حدود 7.1 میلی متر میباشد این در حالی است که ضخامت ایفون 7 حدود 7.2 میلیمتر وآیفون 7پلاس دارای ضخامت 7.3 میلیمتر خواهد بود.ارتفاع و عرض آیفون 6s  و آیفون 7 برابر 138.3mm * 67.1mm میباشد. ارتفاع و عرض  آیفون 6sپلاس  و آیفون 7 برابر 158.2mm x 77.9mm میباشد.تنها تفاوت ضخامت در دو آیفون حدود یک میلیمتر میباشد و کاربران انتظار دارند که افزایش ضخامت در افزایش مصرف باتری تاثیر داشته باشد.

 

از دیگر تغییرات میتوان به دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس اشاره کرد این در حالی است که آیفون 7 تنها یک دوربین در پشت دارد.هم چنین ایفون 7 پلاس مجهز به پورت  Smart Connector میباشد و با کمک این پورت میتوان از کیبورد هوشمند در آیپد پرو بهره مند شد.

منبع:phonearena

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>