بازی

بازی والیبال ۲۰۱۶ منتشر شد

در این چند روز شاهد برگزاری مسابقات انتخابی المپیک در رشته والیبال هستیم و تب والیبال حسابیبالا گرفته است.  در این خبر قصد نداریم در مورد تیم ملی والیبال صحبت کنیم بلکه از رونمایی یک بازی رایانه ای صحبت خواهیم کرد که شاید طرفداران والیبال مدتها انتظارش را می کشیدند.پس در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید.

 

بازی والیبال ۲۰۱۶ که کار تولید آن از سال ۱۳۹۳ آغاز و روز سوم خرداد سال جاری رونمایی شد، ثمره تلاش و ذوق جوانان ایران زمین است. در این بازی که برای پلتفرم ویندوز ارائه شده ، ۳۲ تیم برتر جهان معرفی شده اند. پابلیشر یا انتشاردهنده این بازی شرکت نام آشنای Hi-vu است و تیم توسعه دهنده کاکتوس سازنده آن است.

 

والیبال 2016

 

از مشخصات بارز این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- بهره مندی از گزارشگر فارسی با صدای جذاب آقای کیومرث کرده

۲- ۳۲ تیم ملی برتر جهان

۳- قابلیت تمرین در بازی

۴- گیم پلی روان و جذاب با شبیه سازی بازی والیبال

۵- دوربین ثابت و متحرک

۶- بازی دو نفره با کیبورد و دسته

۷- دارای بخش تیم ملی من (My National Team)

۸- امکان انتخاب مربی برای تیم ها

۹- امکان پیشرفت در عملکرد بازیکنان

۱۰- اضافه شدن تیم ملی ایران با لباس صحیح و اسامی به روز شده

۱۱- شبیه سازی چهره بازیکنان ملی

والیبال 2016

در مورد امکان پیشرفت در عملکرد بازیکنان باید اضافه کنم که نحوه پیشرفت بازیکنان در این بازی به عواملی مانند عملکرد خود بازیکن در بازی، سطح کمک مربی، سن بازیکن و حساسیت دیدار بستگی دارد. بعنوان مثال پیشرفت یک بازیکن ۱۷ ساله با بازیکن ۳۰ ساله متفاوت خواهد بود؛ مربی ضعیف یا مربی قوی می تواند بر پیشرفت تمامی بازیکنان تیم تاثیر گذار باشد. شرکت تیم شما در تورنومنت ها یا بازی های دوستانه متعدد نیز تاثیر زیادی در پیشرفت بازیکنان خواهد داشت. شما می توانید بر اساس انتخاب های خود از یک بازیکن یک ستاره بسازید یا او را نابود کنید.
حالت‌های مسابقه‌ای مختلفی هم برای این بازی در نظر گرفته شده که از جمله آنها می‌توان به مسابقات دوستانه، لیگ جهانی، جام‌ جهانی، قهرمانی جهان و غیره اشاره کرد.

 

والیبال 2016

شما می توانید برای حمایت بازی سازان ایرانی این بازی را از سایت  های وی یو دانلود کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا