اخبار فناوری

شکایتی دیگر از اپل

در طراحی گوشی های اپل همیشه ایده های فراوانی به کار رفته است و شاید هر ایده استفاده شده قبلا توسط یکی دیگه داده و استفاده شده است.این بار هم این اتفاق رخ داده و تورد پتنتی مورد اتهام قرار گرفته است.با گیگ نیوز همراه باشید.

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/9_apple-retail-store_large.png

آخرین شکایت از شرکت اپل را موسسه تکنولوژی کالیفرنیا انجام داده و آن را مورد اتهام قرار داده است.بر اساس شکایت این شرکت اپل جهت استفاده از پتنت وای فای این شرکت سو استفاده قرار کرفته است.

این شرکت ادعا کرده در آیفون های ۵ به بالا،آیپد، مک بوک ایر و اپل واچ این پتنت استفاده کرده است.بخشی از متن شکایت در پایین مشاهده میکنید

اپل محصولات مجهز به وای فای خود را که با استفاده از ترکیب نرم افزارهای رمزگذاری و رمز گشایی IRA/LDPC کار می کنند تولید، صادر و استفاده می کند و آنها را به فروش می رساند و این یعنی از پتنت های ثبت شده سوء استفاده می کند. محصولاتی که از نرم افزارهای رمزگذاری و رمزگشایی IRA/LDPC بهره می برند و از پتنت های ثبت شده سوءاستفاده می کنند شامل محصولاتی ست که در ادامه به آنها اشاره می کنیم اما تنها به این لیست محدود نمی شود. دراین لیست نام محصولاتی همچون آیفون ۶ اس، آیفون ۶ اس پلاس، آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس، آیفون ۵C، آیفون ۵ اس، آیفون ۵، آیپد ایر، آیپد ایر ۲، آیپد پرو، آیپد مینی ۴، آیپد مینی ۳، آیپد مینی ۲، مک بوک ایر و اپل واچ قرار می گیرند.

 

این شرکت نیز پیش از این با طرح شکایتهای به دنبال جربان این چنین ضرر و زیانهای بوده است اما آِاد این سری موفق می شود یا نه.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا