گیگ نیوز

ارسال پیام محرمانه با امن ترین منسجر جهان - گیگ نیوز
Categories

ارسال پیام محرمانه با امن ترین منسجر جهان

همواره یکی از دغدغه های افراد داشتن یک ارتباط امن جهت افشا نشدن اطلاعات خاص خود می باشد.این دغدغه بجا که گاه صرفا شخصی می باشد و گاه اطلاعات سازمانی باعث بوجود آمدن نیاز به ابزاری کارآمد شده است که تمامی شرکتها در جهت تامین چنین امنیتی تلاش کرده اند اما تا کنون موفق ترین این تلاشها موجب به ساخت اپلیکیشنی شده است که در این مطلب به معرفی آن میپردازیم.با گیگ نیوز همراه باشید.

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/confide-app.jpg

تلگرام با داشتن قابلیت secret chat یک گام مهم در این زمینه برداشت اما آنجا با استفاده از screen shot به راحتی میتوان اطلاعات را ذخیره کرد. اما در confide  حتی این امکان نیز وجود ندارت و به محض خواندن پیام متن ان محو خواهد شد و دیگر کسی نمیتواند از اطلاعات شما نسخه برداری کند. و در این اپلیکیش تمامی پیامهای شما بصورت رمز نگاری و کد ارسال می شود. و شما میتوانید صدا، تصویر و فایلها رو بصورت کاملا امن رد و بدل نمایید.

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/how confide works.gif

این اپلیکیش با داشتن ضریب امنیت بسیار بالا خیال کاربران را راحت کرده است و توانسته در این زمینه از بقیه رقبا سبقت بگیرد.

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/confide app 2.gif

Confide برای سیستم عامل اندروید و ios  عرضه شده است که در زیر میتوانید دانلود نمایید.

%image_alt%

%image_alt%

منبع:businessinsider

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>