موبایل

قویترین باطری موبوط به کدام گوشی است؟

یکی از نکات مورد توجه در انتخاب گوشی که در استفاده راحت آن مخصوصا در شرایط مختلف مورد توجه قرار میگیرد باطری این گوشی می باشد.در این مطلب به بررسی قویترین باطری استفاده شده در یک نوع گوشی را خواهیم پرداخت.با گیگ نیوز همراه باشید.

همانگونه اطلاع دارید باطری یکی از بخشهای مورد توجه بسیار می باشد. در این زمینه غول های بزرگ فعال در زمینه گوشی همیشه سعی در ارائه باطری با طول عمر و یازدهی بیشتر هستند.در این میان یک شرکت اروپایی با انقلاب و جهشی عظیم در این زمینه اقدام به تولید یک باطری بسیار قوی و استاده آن در گوشی Allview P8 Energy PRO کرده است.

باطری استفاده شده در این گوشی میتواند هر شخص را برای خرید ترغیب کند.ظرفیت باطری ۵,۰۲۰mAh است.که در میان گوشی های موجود از همه یک سروگردن بالاتر می باشد.با استفاده از این باطری به راحتی میتوانید دو روز کاری شلوغ و جداقل سه روز کاری معمولی از گوشی خود استفاده نمایید.

http://gignews.ir/wp-content/uploads/2016/05/img2-3.png

لازم به ذکر است امکانات جالبی نظیر حالت Extreme power saving mode باعث می شود تا مدت ۳ روز را نیز افزایش دهید، حالت مذکور تنها ابزار ها و عملکرد های اصلی دستگاه را در اختیار شما خواهد گذاشت که باعث بالاتر رفتن عمر باتری می شود.

 

منبع:netnevesht

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا