گجت

تولید گجت برای حذف جک هدفون در آیفون ۷ و تبدیل به آن به لایتنینگ

شایعات و تصاویری از محصول جدید اپل یعنی آیفون ۷ در اینترنت منتشر شده است که از تغییرات آن خبر می دهد.با یک گجت جدید آشنا شوید که خبر  از حذف درگاه هدفون ۳٫۵ میلیمتری و تبدیل به لایتنینگ می دهد.با گیگ نیوز همراه باشید.

Tama Electric، مسئولیت تولید این قطعه سخت‌افزاری را که در سه نوع مختلف است، بر عهده دارد.این دستگاه دارای ۳ دکمه کم،زیاد و توقف و پخش موزیک است.در دو مدل که یکی دارای جک و دیگری دارای درگاه میکرو یو اس بی است.آیفون در نظر دارد با حذف جک هدفون محصول بعدی خود را باریک تر عرضه کند.این کار بالا رفتن کیفیت صدا را به دنبال دارد.البته هندزفری‌ها از پکیج آیفون حذف خواهد نشد، بلکه پورت آنها از جک ۳.۵ میلیمتری به لایتنینگ تبدیل خواهد شد. اما کسانی که بخواهند از هندزفری‌های معمولی استفاده نمایند، باید از این گجت که تصویر آن در این مطلب آمده است، استفاده کنند.

%image_alt%

به منظور آسان‌تر کردن از این روش، به نظر می‌آید که طراحان شرکت اپل، قطعه‌ای را به این منظور در جعبه آیفون‌های جدید قرار دهند که ساز و کار مشابه با گجت اشاره شده را دارد. اما برخی نیز فکر می‌کنند که این قطعه، به صورت لوازم جانبی و کاملا مستقل به فروش خواهد رسید.

منبع:iClarified

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا