آموزش

آموزش تصویری گزارش شخص مزاحم به مدیران تلگرام و مسدودسازی اکانت وی

در کشور ما تلگرام بعنوان محبوب ترین و پر مخاطب ترین مسنجر با بیش از ۲۲ میلیون کاربر ایرانی شناخته می شود اما مسلما این محبوبیت و استفاده رایگان از این اپلیکیشن زمینه مزاحمت هایی برای افراد سودجو فراهم می آورد که کافی است این افراد شماره همراه یا آی دی شما را داشته باشند تا اقدام به مزاحمت کنند، امروز در این مقاله قصد داریم این فراد مزاحم را به شرکت سازنده تلگرام معرفی کنیم تا حساب کاربری و شماره تلفن این اشخاص (ریپورت یا اسپم کنیم) در لیست سیاه تلگرام قرار گیرد تا دیگر مزاحم عموم مردم نشوند ، در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید

با انجام این عمل ، گزارش فرد مزاحم به تلگرام ارسال می شود و کاربر ریپورت شده برای یک مدت زمان معین نمیتواند به افراد ناشناس (کسانی که شماره اش را ندارند) پیام ارسال کنید.

در آموزش تصویری زیر فرد مزاحم را ریپورت میکنیم

هنگامی که یک کاربر در تلگرام به شما پیام می دهد، در صورتی که شماره ی آن شخص را نداشته باشید در بالای صفحه دو گزینه با نام های ADD CONTACT و REPORT SPAM برای شما ظاهر می شود.

برای ریپورت اسپم کردن آن شخص مزاحم بر روی گزینه REPORT SPAM ضربه بزنید.

آموزش تصویری گزارش شخص مزاحم به مدیران تلگرام و مسدودسازی اکانت وی (2)

سپس یک پنجره ی پاپ آپ با عنوان “آیا شما برای ریپورت اسپم کردن این کاربر مطمئن هستید؟”برای شما باز خواهد شد. در صورت تایید بر روی گزینه OK ضربه بزنید

آموزش تصویری گزارش شخص مزاحم به مدیران تلگرام و مسدودسازی اکانت وی (3)

اکنون کار تمام است و کاربر مزاحم ریپورت شده است.

یک نکته برای افرادی که ریپورت شده اند: در صورتی که ریپورت شده باشید نمی توانید به کاربرانی که شماره ی شما را در لیست خود ندارند پیام ارسال کنید. و هنگامی که برای افراد ناشناس می خواهید پیام ارسال کنید.با یک علامت قرمز رنگ در کنار پیام برخورد می کنید.

همچنین یک پیغام ظاهر می شود که به شما خواهد فهماند که ریپورت شده اید.

Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment

متاسفیم. شما در حال حاضر قادر هستید تا تنها به مخاطبین متقابل خود پیام ارسال کنید.

آموزش تصویری گزارش شخص مزاحم به مدیران تلگرام و مسدودسازی اکانت وی (1)

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا