آموزش

چگونه اپلیکیشن‌های پیش‌فرض اندروید را مدیریت کنیم؟

 آیا  تابه‌حال شده که به خطا برنامه پیش‌فرض اشتباهی را برای پخش موسیقی در دستگاه اندرویدی خود انتخاب کنید؟ اگر این‌طور باشد احتمالاً می‌خواهید بدانید که چگونه برنامه‌های پیش‌فرض را تغییر دهید.

با اینکه اندروید اجازه مدیریت دستی برنامه‌های پیش‌فرض اندروید را می‌دهد، استفاده از برنامه رایگان Default App Manager Lite سریع‌تر و گرافیکی‌تر است. به‌این‌ترتیب قرار نیست به شما نحوه دست‌کاری کردن عمیق‌ترین بخش‌های سیستم‌عامل اندروید را آموزش دهیم. در عوض قرار است که اجازه دهیم این برنامه کار را برایمان انجام دهد. با گیگ نیوز همراه باشید.

 

➊ به پلی‌استور رفته و برنامه Default App Manager Lite را دانلود کنید. این برنامه در انواع دستگاه‌ها و نسخه‌های اندروید آزمایش‌شده و تابه‌حال با مشکلی مواجه نشده است.

➋ بعدازاینکه برنامه دانلود و نصب شد، آن را باز کنید.

➌ اولین چیزی که می‌بینید، لیستی از تمام‌کارها و مقاصد پایه است. برای اینکه یک برنامه پیش‌فرض را برای مقصودی خاص انتخاب کنید، ابتدا بر نام آن در لیست ضربه بزنید و بعد default app را انتخاب کنید.

➍ (اختیاری): برای دیدن تمام وابستگی‌های برنامه پیش‌فرض، در بالای صفحه All Defaults را انتخاب کنید. برای پاک کردن یک وابستگی، دکمه Clear را فشار دهید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا