موبایل

تصاویر احتمالی گلکسی نوت ۶ اج

اواسط تابستان امسال، کهکشانی های عظیم الجثه جدید سامسونگ، گلکسی نوت های جدید معرفی خواهند شد و در حالی که برخی می گویند امسال فقط گلکسی نوت در یک مدل منتشر می شود، حالا تصاویری به دست رسیده که نشان از گلکسی نوت ۶ اج دارد.

البته فراموش نکنید که این گلکسی نوت جدید احتمالا عدد ۶ را به دوش نخواهد کشید و برای همخوانی با سری اس، با نام گلکسی نوت ۷ خوانده می شود. در ادامه مشاهده می کنید که سامسونگ با گلکسی نوت جدید چه تغییراتی ایجاد کرده است.

اخیرا ویدیویی منتشر شد که از زاویه ای نه چندان مناسب طراحی این تلفن را به نمایش می گذارد. البته گویا شخص فیلم بردار با دوربین خود از یک نمایشگر دیگر فیلم می گیرد و شدیدا مراقب است که کسی متوجه نشود. به همین دلیل تصاویر محدود و بسیار بی کیفیت هستند اما جزئیات کلی را به نمایش می گذارند.

در ادامه، بخش های موبایل را به صورت مجزا و با کیفیتی بسیار پایین مشاهده می کنید:

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak (1)

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak (2)

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak (3)

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak (4)

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak (5)

Galaxy-Note-6-Edge-early-leak (6)

به وضوح مشخص است که انتهای این تلفن مربوط به یک گلکسی است و این را می توان از جایگاه S Pen متوجه شد که درست در کنار اسپیکرها قرار گرفته است. بر اساس این تصاویر،

خوشبختانه بر اساس همین تصاویر نامفهوم، رندرهای واضحی ساخته شده اند که به ما کمک می کند بیشتر از این در انتظار نمانیم. طبق اطلاعات منتشر شده، ابعاد دستگاه، ۱۵۳٫۵ در ۷۳٫۹ در ۷٫۹ میلی متر بوده و حاشیه نمایشگر آن بسیار باریک است.

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا