گیگ نیوز

صدای خود را در ایسنتاگرام به اشتراک بگذارید - گیگ نیوز
Categories

صدای خود را در ایسنتاگرام به اشتراک بگذارید

555شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام از محبوبیت زیادی برخوردار است و روز به روز اپلیکیشن های مختلفی برای مدیریت این اپ منتشر می شود.حال میخواهیم برنامه ای به شما معرفی کنیم که میتوانید صدای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.با گیگ نیوز  همراه باشید.

این برنامه برای سیستم عامل iOS منتشر شده است و به راحتی میتوانید صدا خود را رکورد کنید و به ان افکت دهید و به اشتراک بگذارید.اپلیکیشن Audiogram رایگان است.لینک دانلود در پایان قرار داده شده است.حال روش صدا گذاری اینگونه است که همزمان صدا ضبط میشود و شکل موج و سیگنال صدای شما مانند فیلم رکورد خواهد شد.میتوانید به ویدیو موج صدای خود افکت دهید یعنی رنگ ان,شکل موج و زنگ پس زمینه را تغییر دهید.حتی میتوانید از گالری خود عکسی برای پس زمینه انتخاب کنید.

از نقاط قوت اين اپليكشن ميتوان به حجم پايين، قيمت رايگان، ذخيره آسان ويدئو، پشتيباني از ضبط تا ١ دقيقه و وضوح بالاي صدا اشاره كرد.

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>