نرم افزار

به زودی قابلیت جدید در واتس اپ

این روزها رقابت بین اپلیکشن های شبکه های اجتماعی به شدت داغ است و تمامی شبکه های اجتماعی سعی میکنند در این رقابت های تنگاتنگ با معرفی قابلیت های جدید کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند.با گیگ نیوز همراه باشید.

دیروز خبرهایی از اپدیت جدید وایبر منتشر شد که  دارای  قابلیت هایی از جمله دریافت و ارسال پول برای دوستان ، ارسال تصاویرGIF  میباشد و اما قابلیت مهم دیگر پشتیبان گیری از پیام ها برای هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس میباشد.وایبر سعی دارد در این عرصه رقابت دوباره کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کند.

به خصوص که اپلیکیشن واتس اپ از تصاویر GIF پشتیبانی نمیکرد  ،توجه کاربران واتس اپ با انتشار خبرهای جدید از وایبر به شدت جلب شد.با انتشار خبر دیروز از وایبر در رابطه با ارسال تصاویرGIF  ،واتس اپ امروز اعلام کرده است که برای رضایت بیشتر کاربران این قابلیت را به زودی اضافه خواهد کرد.

فایل های gif به سرعت  بهترین راه برای گفتگو در اینترنت تبدیل شده است.اپلیکشن واتس اپ از این موضوع با خبر شده است و به زودی قابلیت ارسال تصاویر GIF را اضافه خواهد کرد.به این صورت که با کپی کردن GIF  در مکالمات ،امکان نمایش و اجرای ان امکانپذیر خواهد شد. با این حال با استفاده از لینک های GIF امکانن ارسال و به اشتراک گذار فراهم میشود اما اگر قصد داشته باشید که مستقیما از دیوایس خود GIF را به اشتراک بگذارید این امکان وجود ندارد. تنها راه ارسال این تصائیر با استفاده از لینک ها میباشد.

منبع:phonearena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا