موبایل

انتخاب رنگ آبی برای آیفون ۷

شایعات حاکی از آن هستند که گوشی آیفون ۷ در رنگ آبی نیز تولید خواهد شد.

به گزارش Macotakara، اپل قصد دارد نسخه ی خاکستری آیفون ۷ را کنار گذاشته و رنگ آبی تیره را جایگزین آن کند. اکثر دستگاه های اپل در رنگ خاکستری عرضه شده اند و این تغییر رنگ می تواند جزئی از سیر تکاملی رنگ های گوشی های آیفون باشد.با گیگ نیوز همراه باشید.

اپل در گذشته از رنگ آبی در آیپاد تاچ استفاده کرده بود که می توان آن را نقطه ی آغاز استفاده از این رنگ دانست؛ با اینحال، احتمال عرضه ی آیفون ۷ در رنگ آبی بعید به نظر می رسد.

iphone-7-blue

در ادامه، ترجمه ی ناموزون گوگل ترنسلیت و طیف رنگ های خاکستری دستگاه های اپل را مشاهده خواهید کرد:

“بنا بر اطلاعاتی که از تامین کننده ی منابع اولیه در چین منتشر شده، سطح شیشه ای کریستال مایع در آیفون بعدی، مشابه مدل های فعلی نخواهد بود. با اینحال، به نظر می رسد که رنگ آبی تیره نیز به آنها اضافه شده است. منابع اطلاعاتی معتقدند، رنگ های نقره ای و طلایی فعلی که حالا رنگ های رز گلد و آبی تیره نیز به آنها اضافه شده اند، رنگ های اصلی آیفون ۷ خواهند بود؛ به نظر می رسد که رنگ خاکستری حذف خواهد شد.”

“بنا بر گزارش منتشر شده توسط یکی از تامین کننده های چینی، سطح شیشه ی LCD در آیفون ۷ جایگزین خواهد شد. با اینحال، این احتمال وجود دارد که این بار رنگ آبی تیره به نسخه های فعلی اضافه شود. به نظر می رسد که اضافه شدن رنگ آبی تیره به مجموعه رنگ های نقره ای، طلایی و رز گلد، منجر به کنار گذاشتن نسخه ی خاکستری خواهد شد.”

space-gray-comparison-variences-shades

منبع: ۹to5mac

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا