گیگ نیوز

با این ترفند گوشی خود را غیرقابل ردیابی کنید - گیگ نیوز
Categories

با این ترفند گوشی خود را غیرقابل ردیابی کنید

با این ترفند گوشی خود را غیرقابل ردیابی کنید

خودتان را یک خلافکار فرض کنید که از دست پلیس فرار کرده و برای آنکه کسی نتواند جایش را پیدا کند فکر بکری به ذهنش می رسد و گوشی هوشمندش را در حالت «Airplane mode» قرار می دهد.در ادامه با گیگ نیوز همراه باشید

بسیار خوب، باید بدانید این اولین و آخرین اشتباه زندگی کوتاه شما به عنوان یک خلافکار خواهد بود چون پلیس به سرعت بازداشت تان می کند. در واقع در گوشی شما سفت افزارهایی (Firmware) نصب شده که با قرار دادن گوشی در حالت «Airplane mode» از کار نمی افتند و به این ترتیب گوشی شما کاملا قابل ردیابی می ماند.

پس کار خیلی سختی در پیش ندارید، سیم کارت تان را از گوشی در می آورید یا اصلا گوشی را خاموش می کنید؟ نه. هیچکدام از این کارها هم کمکی بهتان نمی کند و گوشی تان با وجود این اقدامات هم قابل ردیابی خواهد بود.

تنها یک راه وجود دارد که می توانید مطمئن باشید پس از آن گوشی شما قابل ردیابی نیست و آن هم خارج کردن باتری آن است. وقتی گوشی هیچ دنیای اینترنت – الکترونیکی برای تغذیه نداشته باشد یعنی هیچ کدام از عناصر آن هم کار نخواهند کرد.

با در آوردن باتری خیال تان راحت است که دست کسی به شما نمی رسد. از طرفی اگر گوشی هوشمندی دارید که درآوردن باتری اش برای تان به سادگی ممکن نیست دیگر مشکل خودتان است. بهتر است یک گوشی بخرید که بتوانید باتری اش را به سادگی از آن خارج کنید. باتری را که خارج کنید رسما غیرقابل ردیابی خواهید بود.

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>