موبایل

۲۵ میلیون فروش برای خانواده Galaxy S7

دو ماه پیش و چند هفته پس از انتشار رسمی گلکسی S7 و S7 edge هم قابل تشخیص بود که این دو گوشی در بازار از S6 و S6 edge هم موفق‌تر خواهند بود. سامسونگ ۱۰ میلیون گوشی از آن‌ها فروخته بود. بعد از دو ماه، پرچم‌دار سامسونگ آن‌قدر زیاد نمی‌فروشد ولی کماکان فروش خوبی دارد.با گیگ نیوز همراه باشید.

بر اساس دو گزارش رسیده از کره جنوبی، دو گلکسی S7 و S7 edge روی هم تا آخر ماه ژوئن ۲۵ میلیون واحد می‌فروشند. ناظران در بازار کره جنوبی سه دلیل برای موفقیت پرچم‌داران جدید سامسونگ می‌آورند: تبلیغات شدید، رونمایی به‌موقع و در نهایت کیفیت خوب.

در شرایطی که S7 و S7 edge به نسبت سری S6 تغییر ظاهری زیادی نکرده‌اند، ولی ویژگی‌های جدید مهمی دارند؛ ویژگی‌هایی مثل ضد آب و ضد گرد و غبار بودن، پشتیبانی از میکرو اس‌دی و دوربین اصلی سریع‌تر و بهبودیافته. این ارتقاها هرچند به ظاهر چندان بزرگ نمی‌آیند، قطعا برای سامسونگ جواب داده‌اند.
همچنین در این گزارش‌ها آمده که فروش گلکسی S7 edge به مراتب بیشتر از S7 بوده، که این هم باعث خوشحالی سامسونگ است. گوشی گران‌تر بیشتر می‌فروشد و سود سامسونگ بیشتر می‌شود. با این حال، انتظار می‌رود در نیمه دوم سال فروش این دو پرچم‌دار کاهش یابد. سامسونگ هم دارد خودش را آماده پرچم‌دار دیگری می‌کند: گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷، که تا سه ماه دیگر رونمایی می‌شود و سود شرکت را بیشتر می‌کند. ۲۰۱۶ تا این‌جا که سال خیلی خوبی برای سامسونگ بوده، حداقل در زمینه گوشی‌های همراه که خیلی خوب بوده است.

منبع :PhoneArena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا