نرم افزار

ارسال پیامک با اپلیکیشن مسنجر فیسبوک

بر اساس خبری که منتشر شده است  فیسبوک اعلام کرده است که کاربران اندرویدی از این پس میتوانند از اپلیکیشن مسنجر فیسبوک به عنوان اپلیکیشن پیش فرض ارسال پیام های خود استفاده کنند.با گیگ نیوز همراه باشید.

 

این قابلیت تنها برای کاربران اندرویدی امکان پذیر است و فیسبوک برای کاربران اپلی فعلا تصمیمی ندارد.کاربران اندرویدی میتوانند از قسمت تنظیمان گوشی خود این اپلیکیشن را به عنوان اپلیکیشن پیش فرض پیام های خود انتخاب کنند و پیام ها ی خود را در کنار پیام های فیسبوک خود مشاهده کنند. در این اپلیکیشن قابلیت استفاده از اموجی ها ، استیکرها ،عکس ها و اطلاعات موقعیت مکانی امکاپذیر میباشد.

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-116224-13422257_970866386366375_4656441360841561771_o

با توجه به اینکه پیام های کاربر و پیام های و چت های فیسبوک در یک قسمت قرار دارد ، برای جلوگیری از اشتباهات دو رنگ متفاوت در نظر گرفته است. به طوری که پیام های فیسبوک به رنگ آبی میباشد این در حالی است که پیام های دیگر به رنگ بنفش میباشد.در این اپلیکیشن پیام ها میتواند به صورت امن و رمزنگاری شده رد و بدل شود.

 

در صورتی که اپلیکیشن به خوبی عمل نکند ،در یک لحظ خاص بدون هیچ محدودیتی میتوانید آن را به حالت اول خود بر گردانید و از اپلیکیشن پیش فرض گوشی خود استفاده کنید.

منبع:mashable

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا