موبایل

توانایی های هیجان انگیز Moto Z

روز به روز شاهد پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز هستیم. شرکت های تکنولوژی هم برای عقب نیفتادن از این قافله, در حال ارائه امکانات مختلف به مشتریان خود هستند.با گیگ نیوز همراه باشید.

یکی از جدیدترین و جالب ترین ویژگی ها را شرکت موتورلا در موبایل هوشمند جدید خود Moto Z  ارائه کرده است که Moto Mode نام دارد. این تجهیزات جانبی به موبایل شما کاربردهای توسعه یافته ای اضافه خواهند کرد.

سرگرمی, ظاهر زیبا و سودآوری همه را با هم دارند. Moto Mode به واسطه قدرت جادویی آهن ربا کار می کند. آهن رباهایی که به پشت موبایل وصل می شوند. با این هنرنمایی باید گفت که موتورولا هم بعد از تصاحب توسط لنوو اکنون حرفی برای گفتن دارد و وارد معرکه پوشی های ماژولار هوشمند شده است. موتورلا اطمینان داده است که آهن ربا ها به اندازه کافی قدرتمند هستند که ثابت بمانند. تا به حال چهار moto mod منتشر شده اند. در زیر به بررسی هر چهار mod می پردازیم.

instashare-projector-720x720-720x720

 

Instashare Projector

یکی از آن ها, instashare projector است که موبایل شما را به یک پروژکتور قابل حمل تبدیل می کند. این Mod به عنوان مجموعه ای از تصاویر, فیلم ها و دیگر موارد برای دوستان, خانواده بسیار بی نقص است. می تواند هر سطح صافی را به سرعت تا میزان حداکثر یک پرده سینمایی ۷۰ اینچی تبدیل کند.

incipio-power-pack-720x720-720x720

Incipio OFFGRID Power Pack

دومین mod, زمان کار با باتری را به ۲۲ ساعت می رساند و قادر است بطور خود به خودی بسته را تا بیشتر از ۲۰ درصد شارژ معمولی باتری, شارژ کند. شارژی بیسیم سریع و ساده!

jbl-soundbooster-mod-720x720-720x720

JBL SoundBoost

گوشی moto Z  را دست کم نگیرید، شما با یک حرفه ای طرف هستید که اگر اهل موسیقی باشید حرفی برای گفتن دارد! با این حرکت شما یک استریو مجهز به سیستم صوتی با کیفیت JBL به دست آورده اید. مود SoundBoost JBL بر خلاف بیشتر بلندگوهای جانبی, بلافاصله پس از اینکه آن را متصل کردید, کار می کند. این مورد هم تنظیمات بسیار سریعی دارد.در ضمن اصلا نباید در هنگام استفاده از این بلندگوها نگران کاهش باتری بود. چرا که این مود برای این کار یک باتری مخصوص دارد که می تواند نزدیک ۱۰ ساعت به برای شما به صدای بلند همگام باشد.

style-shell-mod-720x720-720x720

Style Mods

آخرین مورد, Style Shell با تنوع رنگی بالا (مشکی, خاکستری, قرمز و …) و مواد مختلف(چوب, پارچه, چرم و …)  این امکان را به شما می دهد تا دقیقا آنچه که می خواهید را انتخاب کنید.

این موارد لیست تجهیزاتی بود که توسط خود موتورولا برای Moto Z معرفی شد و به گفته شرکت موتورولا طراحی به نحوی صورت گرفته که شرکت های مختلف نیز می توانند بر حسب نیاز و حتی ایده پردازی های خودشان برای این نسل از گوشی های موتورولا لوازم جانبی طراحی کنند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا