موبایل

پشتیبانی آیفون ۷ از دو سیم کارت

شایعات جدیدی در رابطه با آیفون ۷ منتشر شده است . در این شایعات احتمال پشتیبانی آیفون ۷ از دو سیم کارت نیز دیده شده است.

بر اساس گزارشات ،اپل ادعا کرده است که قصد دارد  پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون از آیفون ۷ را حذف کند. به این معنی است که کاربران میتوانند از پورت لایتنینگ برای هدفون استفاده کنند و جایگزینی برای پورت ۳٫۵ میلی متری خواهد بود. هدف اپل از حذف این پورت ، کاهش ضخامت آیفون ۷ نسبت به آیفون  ۶  اس می باشد .

در ادامه گزارشات  سیستم صوتی مورد استفاده در آی فون ۷ از ویژگی های جدید فناوری حذف نویزبرخوردار است . کیفیت این تکنولوژی همانند زمانی است که هدفون به دیوایس متصل است . اپل انتظار میرود شرکت هایی برای تولید لایتنینگ که از فناوری حذف نویز برخوردار باشد ، تحت فشار قرار دهد. با این حال ممکن است earpod  همراه آیفون از این تکنولوژی پشتیبانی نکند  . اما اپل یک نسخه گران قیمتر و به صورت جداگانه که از این تکنولوژی پشتیبانی می کند را به فروش خواهد رساند .

با توجه به سفرهای اخیر تیم کوک به این تکته پی برده است که گوشی های دو سیم کارته طرفداران زیادی دارد . به همین خاطر به دنبال افزایش فروش آیفون به دنبال اضافه کردن قابلیت های جدیدی از جمله دو سیم کارت میباشد. این مورد از جمله قابلیت هایی است که کاربران در مورد آن اصلا فکر نمیکردند اچل همپین تصمیمی را اتخاذ کند.

منبع:engadget

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا