بازی و کنسول

بازی ورزشی استودیوی Criterion Games ساخته نمی‌شود

در E3 سال ۲۰۱۴ بود که شرکت EA جدیدترین بازی استودیوی «کرایتریون گیمز» (Criterion Games) را نشان داد. در آن زمان این بازی اسم نداشت و تنها مشخص شد که یک عنوان ورزشی است.با گیگ نیوز همراه باشید

براساس جدیدترین اطلاعاتی که از این عنوان منتشر شده، استودیوی کرایتریون گیمز دیگر روی این بازی کار نمی‌کند و پروژه‌ی ساخت آن ادامه پیدا نخواهد کرد. سخنگوی شرکت EA در این‌باره گفت که استودیوی کرایتریون گیمز روی قسمت جدید مجموعه بازی‌های جنگ ستارگان و یک بازی معرفی نشده کار می‌کند.

بازی ورزشی استودیوی Criterion Games ساخته نمی‌شود (3)

همان‌طور که در E3 2016 مشخص شد، استودیوی کرایتریون گیمز در حال ساخت بازی Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission‌ برای هدست واقعیت مجازی Playstation VR است. درباره‌ی بازی معرفی نشده‌ی این استودیو هم چیزی نمی‌دانیم و شاید در نمایشگاه Gamescom 2016‌ شاهد معرفی این عنوان باشیم. لازم به ذکر است که استودیوی کرایتریون گیمز به دلیل ساخت مجموعه بازی‌های Burnout مشهور شد. این استودیو بازی Need for Speed Hot Pursuit را هم در سال ۲۰۱۰ ساخته بود.

بازی ورزشی استودیوی Criterion Games ساخته نمی‌شود (2)

بازی جدیدی که استودیوی کرایتریون گیمز در حال ساخت آن بود، یک عنوان ورزشی عجیب و قریب بود که ترکیبی از ورزش‌های مختلف را پیش روی گیمرها قرار می‌داد. به طور مثال آن‌ها سوار هواپیما می‌شدند و از آن می‌پریدند و با چتر نجات بازی را ادامه می‌دادند. حتی قسمت‌های رانندگی با وسایل نقطه‌ی مختلف هم در بازی وجود داشت. در ادامه می‌توانید تریلری که از این بازی در E3 2014 به نمایش درآمد را ببینید. البته این تریلر مربوط به طرح‌های اولیه‌ی بازی می‌شود و چیز زیادی روندبازی از به نمایش در نمی‌آید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا