خودرو

دوچرخه‌ سواران این خودرو را بخرند +تصاویر

اگر از علاقه‌مندان به دوچرخه‌سواری هستید یا به شکل حرفه‌ای یا تفریحی این ورزش را دنبال می‌کنید و نگران آسیب‌های وارده به دوچرخه‌های گران و زیبایتان می‌شوید، یک خودروی “سیویک تورر” هوندا نگرانیتان را برطرف می‌کند.

به گزارش گروه خودروی گیگ نیوز  این خودرو از مدل مفهومی “سیویک تورر اکتیو لایف” به معنای “زندگی فعال سیاحتی” اقتباس شده که در سال گذشته در نمایشگاه خودروی فرانکفورت آلمان به نمایش درآمد.

در این خودرو مشتریان می‌توانند دو دوچرخه را بدون نگرانی از آسیب‌های وارده و به صورت ایستاده وارد محفظه بار کنند. فضای بار این مدل کانسپت سیویک با حذف صندلی‌های عقب به ۱۶۶۸ لیتر می‌رسد.

همچنین یک محفظه جمع شدنی نیز برای لوازم اضافی نظیر پمپ باد، جعبه ابزار، مخزن آب، بطری و نیمکت درنظر گرفته شده است. یک محفظه نیز روی سقف قرار می‌گیرد که می‌توان برای قرار دادن اجزای کم حجم مانند کلاه و کفش و لباس از آن استفاده کرد.

دوچرخه‌ سواران این خودرو را بخرند (3)
ریل آلومینیومی نگه‌دارنده دوچرخه، در جایی پایین‌تر از سطح کف خودرو نصب می‌شود که قابلیت حرکت کشویی داشته و به اهرم‌های
T شکل و پایه‌های نگه‌دارنده چرخ جلو مجهز است. این خودرو می‌تواند با حمل یک دوچرخه، یک مسافر اضافی در فضای عقب، و محفظه‌ای برای بار را ایجاد کند.

دوچرخه‌ سواران این خودرو را بخرند (2)

این پایه نگه دارنده دوچرخه می‌تواند با تجهیزات جانبی کنونی مانند نگه‌دارنده‌های سقفی یا تورهای نگه‌دارنده جانبی کنار خودرو و یا محافظ لبه محفظه بار ترکیب شود تا از خودروی “تورر سیویک” یک مدل انطباق پذیرتر و کارآمدتر بسازد.

طراحی اسپورت این مدل سیویک با رنگ آبی بدنه که در قسمت پایین به رنگ تیره درآمده در کنار چرخ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، سپرها، ضربه‌گیرهای جدید و پوشش سقف با رنگ سفید، متمایز می‌گردد.

روکش جیر درون کابین در کنار چرم صندلی‌ها چشم‌نواز هستند و نوارهای کربنی به زیبایی‌های بصری درونی می‌افزایند.

این مدل مخصوص گشت‌وگذار از اکتبر سال ۲۰۱۶ وارد روند خرید و فروش خواهد شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا