گیگ نیوز

دو بسته اینترنتی نامحدود جدید از همراه اول - گیگ نیوز
Categories

دو بسته اینترنتی نامحدود جدید از همراه اول

notrino-1200x800

اینترنت تبدیل به یکی از ابزارهای بسیار مهم در زندگی بسیاری از کاربران شده است و اپراتورها با توجه به ورود به نسل سوم و چهارم ارتباطات، این روزها متقاضیان زیادی بدین خاطر دارند. در این بین برخی از افراد، به دریافت فایل‌هایی با حجم بالا نیازمند هستند و به دلیل آنکه اکثر بسته‌های اینترنتی عرضه شده، دارای حجم مشخصی هستند، در این بخش دچار محدودیت می‌شوند.

اما همراه اول، امروز از دو بسته جدید اینترنتی خود رونمایی کرد که در ساعاتی مشخص، دارای حجم نامحدود بوده و کاربران می‌توانند تا هر میزان که می‌خواهند (و می‌توانند!) از اینترنت دانلود کنند.

بسته نخست، به کاربر اجازه می‌دهد که از ساعت ۲ بامداد تا ۷ صبح (به مدت ۵ ساعت) اقدام به دریافت داده‌های مدنظر خود کند و قیمت این بسته اینترنتی، ۱۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

بسته دوم، از ساعت ۱ بامداد تا ۱۱ صبح فعال است (به مدت ۱۰ ساعت) و بهای در نظر گرفته شده برای آن، مبلغ ۳۰۰۰ تومان است.

برای دریافت این بسته‌ها، کد #۲*۱۰۰۰* را در تلفن همراه خود وارد کنید

با توجه به آنکه وزارت ارتباطات، نرخ هر گیگابایت دریافتی (آن هم پس از ارزان شدن) را مبلغ ۳۰۰۰ تومان تعیین کرده است، پس می‌توان دو نرخ فوق را برای افرادی که به دنبال دریافت فایل‌های حجیم نظیر فیلم یا بازی‌های سنگین هستند، بسیار مناسب قلمداد کرد.

امتیاز کاربر : 0 (0 رای)

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>