گیگ نیوز

روش ساخت ایمیل جعلی یا موقت - گیگ نیوز
Categories

روش ساخت ایمیل جعلی یا موقت

mail

همانطور که میدانید در بسیاری از مواقع وقتی میخواهید در بعضی از وبسایتها اشتراک موقتی داشته باشید تا از محتوای آن استفاده کنید، نیاز به ثبت نام و در نتیجه نیاز به داشتن ایمیل معتبر دارید. اما ممکن است نخواهید از ایمیل اصلیتان برای انجام چنین اموری استفاده کنید و گذشته از این بعد از مدتی با ثبت ایمیل خود در جاهای مختلف، صدها ایمیل اسپم و تبلیغاتی مزاحم دریافت خواهید کرد. به هر حال اگر به هر دلیل دیگری نیاز به ایمیل غیر واقعی و موقتی دارید میتوانید از راهکار ارائه شده استفاده کنید.

بنابرین برای رهایی از چنین مشکلی میتوانید یک ایمیل موقتی بسازید که بعد از انجام کارتان نابود خواهد شد. در اینجا چندین وبسایت به شما معرفی میکنیم که به شما اجازه ساخت این قبیل ایمیلها را خواهند داد، بعضی از این سرویسها تنها به مدت ده دقیقه ایمیل را در اختیار شما قرار خواهند داد و بعد از آن ایمیل از بین خواهد رفت. جالب است بدانید در هنگام استفاده از این ایمیلها شما در صفحه مربوطه قابلیت دریافت ایمیل را در زمان محدود خود دارید، بنابراین قادر هستید در این مدت با دریافت ایمیل از سرور مربوطه یا وبسایت مورد نظر بر روی لینک تایید آنها، حساب خود را نیز تایید کنید.

تعدادی از این وبسایتها عبارتند از:

#1 Ten Minute Mail

#2 GuerrillaMail

#3 Mailinator

#4 MailDrop

#5 AirMail

 

‼️ توجه داشته باشید از این نوع ایمیلها برای سرویسهای مهم و مواردی که بعدا دوباره به ایمیل مربوطه نیاز دارید استفاده نکنید، چون همانطور که ذکر شد این ایمیلها تنها موقتی بوده‌اند و بعد از مدت کوتاهی از بین خواهند رفت.

منبع:berozresani

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>