موبایل

نمایش گذاشتن گوشی نوبیا زد ۱۱ قبل از معرفی رسمی

رونمایی از اعضای سری گوشی های زد ۱۱ ، مرحله به مرحله انجام شد؛ اولین گوشی معرفی شده توسط کمپانی چینی ZTE، گوشی زد ۱۱ مینی بود. این روند با معرفی گوشی زد ۱۱ مکس ادامه داشت و حالا به نظر می رسد که زمان رونمایی از گوشی نوبیا زد ۱۱ فرا رسیده است.با گیگ نیوز همراه باشید.

خبر رونمایی از این گوشی از دو هفته ی گذشته اعلام شده بود. اما کمپانی ZTE طی این هفته و در روزهای شنبه، یک شنبه و دوشنبه، قسمت هایی از گوشی آینده ی خود را به نمایش گذاشت. در این تصاویر به نظر می رسد که گوشی نوبیا زد ۱۱ ، بدون حاشیه خواهد بود. این عکس ها همچنین شمارش معکوس روز هایی هستند که تا رویداد معرفی رسمی باقی مانده است. (۳ عکس در روز شنبه، ۲ عکس در روز یکشنبه و ۱ عکس روز دوشنبه به نمایش گذاشته شد.)

شایع شده که گوشی نوبیا زد ۱۱ به یک صفحه ی لمسی ۵.۲ اینچی با کیفیت کواد اچ دی، دوربین ۲۱ مگاپیکسل، دوربین سلفی ۸ مگاپیکسل و باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد. این احتمال وجود دارد که قدرت پردازش دستگاه از طریق تراشه ی اسنپ دراگون ۸۲۰ تامین شود. از دیگر ویژگی های شایع شده می توان به رم ۶ گیگابایتی، و حافظه ی ذخیره سازی داخلی با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت اشاره کرد. لازم به ذکر است که این ویژگی ها با اطلاعاتی که در تاییدیه ی TENAA که در ماه می منتشر شد، تناقض دارند. سازمان نظارتی چینی، ویژگی های میان رده ای را برای نوبیتا زد ۱۱ اعلام کرده بود.

منبع: gsmarena

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا