گیگ نیوز

افزایش چشمگیر سود عملیاتی سامسونگ به لطف فروش بالای گلکسی S7 - گیگ نیوز
Categories

افزایش چشمگیر سود عملیاتی سامسونگ به لطف فروش بالای گلکسی S7

samsung-sign-w800

در حال حاضر انتظار می رود که سود عملیاتی سامسونگ در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ به رقمی برابر با ۶.۸ میلیارد دلار برسد. چنین سودی خبر از رشد کاملاً پویای شرکت کره ای می دهد و البته نمی توان نقش فروش درخشان گلکسی S7 را نیز در این میان نادیده گرفت.

تحلیلگران اینک انتظار دارند تا سامسونگ در روزهای آتی خبر از سود عملیاتی ۸ تریلیون وون (۶.۸ میلیارد دلار) برای سه ماهه دوم سال جاری بدهد؛ رقمی که در برابر گمانه زنی های پیشین، مشمول چند درصد رشد شده است.

تحلیلگران باور دارند که تجارت محصولات الکتریکی مصرفی با رشد مواجه شده در حالی که بخش IT و همچنین ارتباطات و تجهیزات موبایلی، به لطف محبوبیت گلکسی S7 درآمد بالاتری کسب کرده است.

البته افزایش درآمدها صرفاً به علت فروش بالای گلکسی اس ۷ نبوده است. گفته می شود در دوره زمانی مورد بحث، سامسونگ موفق شده تا چیپ های حافظه بیشتری به فروش برساند و همین موضوع نیز در کنار فروش بالای کهکشانی های تازه موجب افزایش سود عملیاتی شده.

منبع:SamMobile

ارسال نظر

شاید از کد اچ تی ام ال HTML استفاده نماید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>