آموزش

آموزش نصب iOS 10 Beta بدون نیاز به اکانت Developer

چندی پیش شاهده انتشار نسخه جدید سیستم عامل اپل در کنفرانس WWDC 2016 بودیم. این نسخه با تغییرات بسیار زیادی همراه بود که این تغییرات می توانند خاطرات تلخ iOS 9 و مشکلات فراوانش را از خاطر کاربران پاک کند. نسخه عرضه شده از ios 10 در حال حاضر فقط برای توسعه دهندگان اپل در درسترس است و کاربران عادی باید تا چند ماه آینده منتظر ios 10 باشند تا پس از رفع باگ های احتمالی نسخه نهایی آن برای عموم عرضه شود.

اما شاید شما جزو آن دسته کاربرانی باشید که اکانت دولوپری نداشته ولی به شدت تمایل به تجربه ios 10 را داشته باشید. آموزشی که قصد توصیح آن را داریم برای این چنین کاربرانی بسیار کاربردی است چرا که این روش هیچ نیازی به اکانت توسعه دهندگان و یا حتی ثبت UDID ندارد.

 

۱- برای نصب iOS 10 باید اطمینان حاصل نمایید که دیوایس شما از این نسخه پشتیبانی می کند. برای اطلاع از پشتیبانی دستگاه ها از iOS 10 می توانید نام دیوایس خود را از تصویر زیر مشاهده نمایید.

1466189699_ios-10

۲- مرورگر سافاری را بر روی گوشی اجرا نموده سپس وارد لینک شوید.

 

۳- اکنون لازم است تا پروفایل مورد نیاز جهت نصب iOS 10 را بر روی گوشی خود نصب کنید. برای این کار در صفحه باز شده بر روی گزینه Download Now تپ کنید.

 

۴- اکنون از شما درخواست می شود تا نوع دیوایس خود را که قصد نصب iOS 10 بر روی آن را دارید انتخاب نمایید. گزینه iPhone یا iPad را برگزینید.

 

۵- اکنون در صفحه جدید بر روی گزینه Install تپ کنید تا اکانت مربوطه دانلود و نصب گردد. توجه داشته باشید که پس از نصب پروفایل گوشی شما ریبوت خواهد شد. اگر این اتفاق رخ نداد دستگاه را به صورت دستی ریبوت نمایید.

 

۶- پس از بالا آمدن گوشی اکنون لازم است وارد مسیر General > Software Update شده و سپس گزینه Download and Install را برای نصب فایل های iOS 10 بر روی گوشی انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید در صورت باز نشدن لینک بالا از VPN اسفاده کنید.

منبع:berozresani

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا