بازی و کنسول

زمان انتشار FIFA 17 اعلام شد

کنفرانس سالانه ی E3، مکان رونمایی از بازی ها و پروژه های آینده ی استودیوهای بازی سازی بزرگ مانند EA، Konami، Ubisoft و … است. امروز کمپانی EA اعلام کرد که نسخه ی جدید بازی فوتبال محبوب FIFA به نام FIFA 17 در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد.

 

علاوه بر این، برای اولین بار، بازی فیفا ۱۷ با استفاده از موتور بازی سازی Frostbite طراحی خواهد شد که به گفته ی EA، “فرصت های بیشماری را برای این بازی فراهم می کند”. استودیوی EA تا به الان، موتور Frostbite را برای سری بازی های مشهور Battlefield استفاده کرده که بسیار خوب هم نتیجه داده اند. اما این اولین بار است که یک بازی فوتبال قرار است از این موتور بازی سازی استفاده کند.
EA ادعا می کند که برای نزدیک ساختن گیم پلی فیفا ۱۷ به واقعیت، با چهار بازیکن فوق حرفه ای فوتبال همکاری کرده تا “نوآوری” جدیدی را در زمینه ی بازی های رایانه ای فوتبال ایجاد کند. این “نوآوری” در طی کنفرانس E3 که هفته ی آینده برگزار می شود، معرفی خواهد شد.
این چهار بازیکن حرفه ای شامل خامس رودریگز از رئال مادرید، آنتونی مارسیال از منچستر یونایتد، ادن هازارد از چلسی و مارکو رویس از بورسیا دورتموند می شوند که برای کسانی که بازی را به صورت pre-order خریداری می کنند، این ۴ بازیکنان در بخش Ultimate Team فیفا ۱۷ قابل انتخاب خواهند بود.
FIFA 17 در تاریخ ۲۷ سپتامبر ابتدا در آمریکای شمالی و سپس دو روز بعد، به طور رسمی در جهان عرضه خواهد شد. پس از عرضه، کاربران می توانند از این بازی بر روی پلتفرم های PS3، PS4، Xbox 360، Xbox One و PC لذت ببرند. البته آن نسخه از بازی که با موتور بازی سازی Frostbite طراحی شده، فقط برای کنسول های نسل جدید (PS4 و Xbox One) و PC موجود خواهد بود و نسخه ی کنسول های نسل قدیم، با همان موتور قبلی طراحی شده است.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا