لپ تاپ و تبلت

سرفیس‌های جدید در راه هستند

به احتمال زیاد شرکت مایکروسافت در آینده‌ای نزدیک سرفیس‌های جدیدی راهی بازار می‌کند. به‌تازگی توسعه‌دهندگان مختلف از ساختمان ۸۸ مایکروسافت بازدید کرده‌اند و متوجه شده‌اند که این شرکت در حال ساخت سرفیس‌های جدید است و قصد دارد محصولات بیشتری را با نام سرفیس راهی بازار کند.

مایکروسافت امسال سه مدل سرفیس جدید معرفی خواهد کرد.

یکی از این توسعه‌دهندگان که «شوبان چمبورکار» (Shubhan Chemburkar) نام دارد و از ساختمان ۸۸ مایکروسافت بازدید کرده بود گفت که این شرکت محصولات خودش مانند سرفیس پرو ۴، سرفیس بوک و Type Cover های مختلف را به نمایش درآورده بود. همچنین تصویری در این ساختمان بوده که به عرضه‌ی محصولات جدید اشاره می‌کرده است. این موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید، شایعات به عرضه کامپیوترهای بدون کیس سرفیش اشاره می‌کنند.

شوبان چمبورکار به این موضوع اشاره کرد که مایکروسافت سه سرفیس جدید در سال آینده راهی بازار خواهد کرد که به احتمال زیاد یکی از آن‌ها سرفیس فون خواهد بود که شایعات زیادی درباره‌ی آن منتشر شده است. همچنین این شرکت تبلت سرفیس پرو ۵ و لپ‌تاپ سرفیس بوک ۲ را هم معرفی خواهد کرد. انتظار داریم که این محصولات در اواخر سال ۲۰۱۶ یا اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار شوند.

منبع: Ubergizmo

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا